Donanim 21 NİSAN 2010 / 12:39

Toshiba 3D TV'ler yolda

Toshiba da evimizi 3D televizyonlarla buluşturmaya hazırlanıyor.

Toshiba da evimizi 3D televizyonlarla buluşturmaya hazırlanıyor.


3D Tv'lerin tanıtımları gün geçtikçe ardı ardına geliyor. Büyük firmalar, evde 3D izleme şansı veren televizyonların piyasasında yer alabilmek için yarışıyor. Son olarak Toshiba, "3D Regza" LCD TV ‘nin tanıtımını bu yaz yapacağını duyurdu.

Regza TV'lerin en büyük özelliğinin, 2 boyutlu normal görüntüleri de 3 boyutlu hale getirmesi olduğu bildirildi. Toshiba'nın bu teknolojiyi uygulayabilmesi için IBM ile birlikte geliştirdikleri işlemciyi kullanacağı açıklandı.

Bir başka duyuruyla özelliklerinin tamamen ortaya çıkması beklenen televizyonlar, 2010 yılının ikinci yarısında Japonya'da satışa çıkacak. Bu gelişmelerin ardından piyasadaki 3D rekabetinin kızışması bekleniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun