Donanim 13 TEMMUZ 2011 / 15:09

TomTom'la yolda giderken sokak isimleri dile gelecek

TomTom'un 16 Temmuz’da piyasaya çıkacak olan yeni ürünleri Start 20 ve Start 25'te yer alan “Seslendirilen sokak isimleri” özelliğiyle sürücüler dönmeleri gereken sapakları artık kaçırmayacak. Navigasyon pazarının önde gelen oyuncularından TomTom’un yeni ürün serisinde de yer alan “Seslendirilen sokak isimleri” ve “Park asistanı” özellikleriyle sıkışık şehir içi trafiğinde yolculuk hem daha kolay, hem daha az stresli bir hale geliyor. Bu sayede gözünüzü yoldan ayırmadan doğru sapağa sesle yönlendirilmeniz ve birkaç dokunuşla gittiğiniz yerde bulabileceğiniz en yakın park yerine ulaşmanız mümkün olacak.

TomTom Ülke Müdürü Özgür Yiğiter, yeni ürün serisi hakkında şunları söyledi: “Pek çok uydu navigasyon hizmet sağlayıcısından farklı olarak bu ürün serisi ile ilk alıcıya ulaşmayı amaçlıyoruz. Ürünlerimiz sahip oldukları farklı özelliklerle kullanıcının rahat ve stresten uzak bir yolculuk yapmasını sağlıyor.”

Kişisel navigasyon cihazlarının özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde yol bulmada sıkıntı yaşayan sürücülerin vazgeçilmez yardımcısı olduğunu söyleyen Yiğiter, TomTom olarak kullanıcıların yolculuk esnasında harcadıkları zamanı daha az stresli hale getirmek için çalıştıklarını söyledi. Yiğiter, “TomTom’un bu yeni serisi ile sesli yönlendirme özelliği sayesinde gideceğiniz yere rahatlıkla ulaşabiliyor, geri dönüşü olmayan bir dönüşü kaçırmak yerine üç boyutlu şerit rehberine sahip olabiliyor ve gideceğiniz yere vardığınızda park asistanıyla rahatça aracınızı park edebiliyorsunuz. Bu sayede kullanıcılar artık daha fazla seyahat ediyor. Önümüzdeki dönemde de sürücülerin hayatını kolaylaştıran farklı pek çok ürün sunmaya devam edeceğiz" dedi.

TomTom Start 20 ve Start 25 için özel kampanya yapılacak

TomTom Start 20 ve Start 25 ürünleri 11 santim (4.3 inç) veya 13 santim (5 inç) genişliğindeki ekran seçenekleriyle kullanıcılara daha büyük ekranda rotalarını daha iyi görmesini sağlıyor. Cihazın içinde yer alan yönlendirme algılayıcısı ve 180 derece dönen ekran sayesinde kullanıcı kumanda tablosunu kolaylıkla kullanabiliyor.

Teknosa mağazalarında 16 Temmuz tarihinden itibaren satışa sunulacak olan TomTom Start 20 ve TomTom Start 25 ürünlerinden herhangi birini alan kullanıcılara Total’den 50 TL değerinde benzin hediye edilecek. 31 Ağustos’a kadar sürecek kampanya, Club Total üyesi Total istasyonlarında geçerli olacak.

Türkiye haritasıyla birlikte TomTom Start 20 269 TL'den, TomTom Start 25 299 TL'den satışa sunulacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun