Donanim 17 TEMMUZ 2009 / 08:52

TomTom’da 2 senelik ücretsiz harita güncelleme kampanyası

TomTom, Map Update Service olarak adlandırılan ve TomTom kullanıcılarının tüm yeni harita yayınlarını yüklemelerini sağlayan harita güncelleme hizmetinin ardından yepyeni bir kampanya daha başlattı.

TomTom, Map Update Service olarak adlandırılan ve TomTom kullanıcılarının tüm yeni harita yayınlarını yüklemelerini sağlayan harita güncelleme hizmetinin ardından yepyeni bir kampanya daha başlattı.


TomTom, uygulamaya koyduğu ücretsiz harita güncelleme kampanyası ile birlikte kullanıcılarına perakende değeri 80 Euro olan Harita Güncelleme Hizmeti'ni (Map Update Service) 2 sene boyunca ücretsiz kullanma şansı veriyor. Böylelikle TomTom kullanıcıları, aldıkları her yeni TomTom ürünü ile iki yıl içerisinde yayınlanan en güncel harita sürümlerine ücretsiz olarak sahip oluyor.

TomTom cihazı satın alan kullanıcılara 2 yıl süresince 8 harita güncellemesini ücretsiz olarak yükleyebilmelerini sağlayan kampanya kapsamında yayımlanacak harita sürümleri kullanıcının alacağı TomTom modeline göre güncellenecek. Böylelikle kullanıcılar, hem Türkiye hem de Avrupa haritalarına sahip olan cihazlarına her iki haritanın da yeni versiyonlarını yükleyebilecekler.


"TomTom Grubu'nun bir parçası olan dünyanın lider harita sağlayıcısı Tele Atlas pazardaki en kaliteli ve en güvenilir haritaları uluslararası standartlarda üretiyor. Tele Atlas Türkiye haritasındaki hızlı değişimleri ve gelişmeyi göz önünde bulundurarak, TomTom kullanıcılarının pazardaki en iyi cihaz, en iyi yazılım, en güncel haritaları kullanmalarını ve gerçek navigasyon deneyimini yaşamalarını hedefliyoruz" diye konuşan TomTom Türkiye Ülke Müdürü Özgür Yiğiter, "Bu kampanya ile kullanıcılarımız 2 yıl içinde yayımlanan 8 yeni harita sürümünü ücretsiz olarak kullanabilecekler ve her zaman en güncel haritaları ile seyahat edebilecekler" dedi.


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun