Donanim 19 MART 2010 / 09:59

Tivibu 1 TL ile izleyicilerle buluşuyor

100 bin üyeye ulaşan Tivibu rüzgarı avantajlı kampanyalarla devam ediyor.

100 bin üyeye ulaşan Tivibu rüzgarı avantajlı kampanyalarla devam ediyor.

TTNET'in kişisel eğlencede zaman ve mekân sınırlarını ortadan kaldıran yeni servisi Tivibu servisi 100 bin üyeye ulaştı. Oscar'lı Filmler Haftası, Komedi Filmleri Kuşağı gibi özel içeriklerle zenginleştirilen Tivibu, çıkış kampanyası kapsamında 1 TL'yle izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. 30 Nisan'a kadar Tivibu üyesi olanlar da avantajlı kampanyadan yararlanabilecek. Üyeler 1 Mayıs'tan 31 Aralık'a kadar normalde standart paket için 3 TL ödemesi gerekirken, kampanya ile Standart Paket için 1 TL, normalde 8 TL olan Standart Plus Paket için ise yalnızca 4 TL ödeyecekler.

Tivibu, bugün 65 ayrı kanalda yer alan tüm dizi, program, haber ve içerikleri yayın akışıyla aynı anda canlı olarak izleme imkânı sunuyor. Tekrar İzle, Durdur İzle gibi özelliklerin yanı sıra, zengin ve farklı içerikleri Seç İzle ve Kirala İzle ile sunan Tivibu, çıktığı günden beri artan bir ilgiyle karşılanıyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun