Donanim 13 EKİM 2008 / 11:27

Teşekkürler

CeBIT Bilişim Eurasia boyunca bize gösterdiğiniz ilgiye teşekkürler

CeBIT Bilişim Eurasia boyunca bize gösterdiğiniz ilgiye teşekkürler

Merhaba,


Sektörümüz için oldukça yoğun ve hızlı bir haftayı geride bıraktık. CeBIT Bilişim Eurasia ve Bilişim Zirvesi 08' boyunca İnterpromedya Haber Merkezi olarak fuar ve zirvedeki bütün gelişmeleri sizler için yerinde takip ettik. Fuar içerisinde yayınlanan BThaber Günlük gazetemiz hangi standda ne olduysa, Zirve'de neler yaşandıysa günü gününe oraya gelenlerle paylaştı.


Biz de BTnet.com.tr olarak ilk gün açılıştan gerçekleştirdiğimiz canlı yayının yanı sıra 6 gün boyunca yaptığımız 40'ın üzerinde video haberle Beylikdüzü'ne gelip de fuar ve zirveyi yerinde izleme şansı bulamayanlara yardımcı olmaya çalıştık.


Gerek ilk gün gerçekleştirdiğimiz ve kesintisiz üç saate yakın süren canlı yayınımıza, gerekse de fuar boyunca yaptığımız video haberlere ve toplamda BTnet.com.tr'ye bir hafta boyunca gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederiz. Sürekli farklı yeniliklerle sizlerin karşısında olmaya devam edeceğiz. Her zaman bizi izlemenizi ve görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmaya devam etmenizi rica ediyoruz.


Bu sırada fuar sırasında sonuçları açıklanan Altın Sim Kart Ödülleri'ni düzenleyen http://www.mobiletisim.com/ sitesinin bize 'En Çok Destekleyen Site' ödülünü layık görmesinden dolayı duyduğumuz mutluluğu da sizlerle paylaşmak isterim. Kendilerine de bu ödül için çok teşekkür ediyor ve Altın Sim Kart Ödülleri'nin aynı başarıyla yolculuğunu sürdürmesini diliyoruz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun