Donanim 12 EKİM 2010 / 10:03

Teknosa, 3D video kameralara kapılarını açıyor

Panasonic VIERA tam HD 3D serisi dünya ile eş zamanlı olarak Türkiye’de Teknosa mağazalarında satışa sunuluyor.

Panasonic VIERA tam HD 3D serisi dünya ile eş zamanlı olarak Türkiye’de Teknosa mağazalarında satışa sunuluyor.


Önce sinemalarda, ardından TV’lerde karşımıza çıkan 3D teknolojisi şimdi de her yaştan tüketicinin kullanabileceği video kamaralarda yerini alıyor. Panasonic’in 3 boyutlu video kamerası Panasonic SDT750, 16 Ekim’den itibaren Teknosa mağazalarında görücüye çıkıyor.

Panasonic VIERA tam HD 3D serisinin üyesi olan Panasonic SDT750, 3D kayıt için çevrim lensi ile birlikte SD karta kayıt yapabiliyor. Cihaz aynı zamanda HD 1080 görüntü kalitesine sahip.

Panasonic VIERA tam HD 3D serisi dünya ile eş zamanlı olarak Türkiye’de Teknosa mağazalarında satışa sunuluyor. Seriyle ilgili ayrıntılı fiyat bilgisine ulaşmak için www.teknosa.com sitesi ziyaret edilebilir. Ayrıca ürünü bu adresten satın almayı tercih edenlere ücretsiz teslimat hizmeti sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun