Donanim 08 KASIM 2016 / 08:37

TeknoSA’dan 3’üncü nesil akıllı saat

TeknoSA, kendi özel markasıyla daha önce piyasaya sunduğu ve kısa sürede büyük ilgi gören Preo Pwatch akıllı saati daha da geliştirerek Preo Pwatch 3’ü tüketicilerle buluşturdu.

TeknoSA, sektöründe bir ilki gerçekleştirerek piyasaya sunduğu kendi akıllı saat markası Preo’nun üst modellerini geliştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Preo Pwatch’u piyasayla tanıştıran kısa bir süre sonra ise geliştirdiği özellikleriyle Pwatch 2’yi tüketicilerle buluşturan TeknoSA, şimdi de daha üstün performansı ve göz alıcı tasarımıyla dikkat çeken 3’üncü nesil akıllı saati Preo Pwatch 3’ü teknolojiseverlere sunuyor.

72 saate kadar bekleme süresi, 6 saate kadar da konuşma süresi sağlayan yeni Preo Pwatch 3 akıllı saat, 450mAh pili ile pil ömrü sorununu ortadan kaldırarak yüksek performans sağlıyor. Telefon görüşmesi ve ses kaydı yapılabilen Preo Pwatch 3’ün entegre kamerası ise en güzel anılarınızı ölümsüzleştiren fotoğrafların çekilmesine olanak sağlıyor. Tüm Android ve IOS tabanlı cep telefonları ile uyum içerisinde çalışan Pwatch 3 ile ayrıca adım sayar, hareketsizlik ikazı, uyku takibi ve kaybetme önleyici fonksiyonları da kullanılabiliyor. Yeni Preo Pwatch 3 akıllı saatin fiyatı ise199 TL.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun