Donanim 11 EYLÜL 2008 / 12:29

Teknolojinin en ince hali: Philips Essence TV

Philips’in yeni LCD TV’si Essence, gelişmiş teknolojiyi estetikle birleştiriyor.38 mm kalınlığındaki LCD TV, duvara monte gerektirmeden asılabilme özelliği ve parlak siyah alüminyum çerçevesi ile dikkati çekiyor.

Philips’in yeni LCD TV’si Essence, gelişmiş teknolojiyi estetikle birleştiriyor.38 mm kalınlığındaki LCD TV, duvara monte gerektirmeden asılabilme özelliği ve parlak siyah alüminyum çerçevesi ile dikkati çekiyor.

Essence TV, 107 cm ekran boyutunu 38 mm incelikle sunuyor. Tek bir kanca ile duvara asılabilme özelliğine sahip olan LCD TV aynı zamanda duvara yapışık izlenimi veriyor. Philips Essence TV’de 500 milyon piksel işlemci gücüne sahip Perfect Pixel HD Engine teknolojisi kullanılmış. TV, sayısal sinyalin net aktarımı için üç HDMI 1.3a+ EasyLink girişi sunuyor. Essence TV, DLNA (Digital Living Network Association) destekli PC ağ bağlantısıyla da bilgisayar ve ev ağındaki içerikleri ekranında görüntüleyebiliyor. 1080p çözünürlükte, 2.250  trilyon renk işleme kapasiteli Essence TV, hareketli görüntülerdeki donukluğu sıfıra indiren 100 Hz’lik Clear LCD teknolojisiyle ve 2 milisaniye görüntü yenileme oranıyla en hızlı LCD TV ünvanını da taşıyor. Perfect Natural Motion özelliği, titreşimsiz ve yüksek netlikte görüntü sağlarken, Perfect Contrast da gerçek ve derin siyah seviyelerin elde edilmesine yardımcı oluyor. Ekranı bağlantı yuvasına bağlayan tek kablo sistemiyle, geniş bir elektrik prizi çapı içerisinde yerleşim kolaylığı sağlayan Essence TV, birden fazla kablo kullanımının önüne geçerek şık bir görünüm sağlıyor. Philips Essence TV’nin satış fiyatı 5.999 YTL olarak belirlenmiş.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun