Donanim 22 ARALIK 2010 / 15:31

Taşınabilir eğlence: O!Play MINI

Asus'un yeni cihazı 1080p full HD kalitesinde multimedya eğlencesi sunuyor.

Asus'un yeni cihazı 1080p full HD kalitesinde multimedya eğlencesi sunuyor.


Asus, yeni gözdesi O!Play MINI ile tüketicilerin beklentilerini karşılamayı hedefliyor. O!Play MINI; HDMI aracılığıyla 1080p HD görüntü kalitesi sunuyor. Dolby TrueHD 7.1.-kanal ses çözücüsünü de destekliyor.

175 gr ağırlığında olan O!Play MINI, 1080p full HD kalitesinde multimedya eğlencesi sunuyor. O!Play MINI; smart RighTxT alt yazı, 4'ü 1arada kart okuyucu, HDMI bağlantı özellikleri ve hem video hem de 7.1-kanal sesi için gerçek HD kalitesi sağlıyor.

 

O!Play MINI filmlerde ve diğer video içeriklerinde akıllı RightTxT altyazısıyla izleyicilerin film izleme sınırlarını genişletiyor. RightTxT altyazı algılama çok geniş bir dil yelpazesi için destek sağlıyor ve ekranda doğru kareleri bir araya getirmek için gerçek zamanda otomatik olarak çalışıyor, dolayısıyla kullanıcıların el ile alt yazı ayarlarını seçmelerini gerekmiyor.

4'ü 1 arada kart okuyucu SD, MMC, MS ve XD formatlarını çalıştırmayı sağlıyor. Bu sayede kullanıcılar büyük ekranda fotoğraflarına hızlıca bakabiliyorlar.

O!Play MINI, USB arabirimi ile harici sabit disklerle hızlı bağlantı sağlıyor. Böylece kullanıcılar yükleme ve kuruluma ihtiyaç duymaksızın O!Play MINI aracılığıyla tüm dosyalarına kolayca ulaşabiliyorlar.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun