Donanim 22 ARALIK 2010 / 15:31

Taşınabilir eğlence: O!Play MINI

Asus'un yeni cihazı 1080p full HD kalitesinde multimedya eğlencesi sunuyor.

Asus'un yeni cihazı 1080p full HD kalitesinde multimedya eğlencesi sunuyor.


Asus, yeni gözdesi O!Play MINI ile tüketicilerin beklentilerini karşılamayı hedefliyor. O!Play MINI; HDMI aracılığıyla 1080p HD görüntü kalitesi sunuyor. Dolby TrueHD 7.1.-kanal ses çözücüsünü de destekliyor.

175 gr ağırlığında olan O!Play MINI, 1080p full HD kalitesinde multimedya eğlencesi sunuyor. O!Play MINI; smart RighTxT alt yazı, 4'ü 1arada kart okuyucu, HDMI bağlantı özellikleri ve hem video hem de 7.1-kanal sesi için gerçek HD kalitesi sağlıyor.

 

O!Play MINI filmlerde ve diğer video içeriklerinde akıllı RightTxT altyazısıyla izleyicilerin film izleme sınırlarını genişletiyor. RightTxT altyazı algılama çok geniş bir dil yelpazesi için destek sağlıyor ve ekranda doğru kareleri bir araya getirmek için gerçek zamanda otomatik olarak çalışıyor, dolayısıyla kullanıcıların el ile alt yazı ayarlarını seçmelerini gerekmiyor.

4'ü 1 arada kart okuyucu SD, MMC, MS ve XD formatlarını çalıştırmayı sağlıyor. Bu sayede kullanıcılar büyük ekranda fotoğraflarına hızlıca bakabiliyorlar.

O!Play MINI, USB arabirimi ile harici sabit disklerle hızlı bağlantı sağlıyor. Böylece kullanıcılar yükleme ve kuruluma ihtiyaç duymaksızın O!Play MINI aracılığıyla tüm dosyalarına kolayca ulaşabiliyorlar.