Donanim 09 ŞUBAT 2009 / 13:45

Tasarımla güçlü sesin buluşma noktası: Sony XB Serisi

Sony’nin yeni kulaklık serisi XB, özel sürücüsü sayesinde düşük frekansları doğru şekilde üreterek güçlü baslar sağlıyor.

Sony’nin yeni kulaklık serisi XB, özel sürücüsü sayesinde düşük frekansları doğru şekilde üreterek güçlü baslar sağlıyor.


Kapalı tipteki MDR-XB700'ün 50mm'lik kubbe tipi sürücüsü, ultra düşük frekansları sorunsuzca üretiyor. Modelin sentetik deriden üretilen büyük boyutlu kulak yastıkları, ses sızıntısını azaltarak ses yalıtımı sağlıyor. Yastıklar basıncı eşit şekilde yayarak uzun süreli dinlemelerde rahatlık sağlıyor. Büyük boyutlu kulak yastıkları geniş baş bandı ile tamamlanıyor. Yeni ‘eklemsiz’ tasarımlı baş bantları, kulaklıkların rahat kullanımını sağlıyor. Serinin kulak içi MDR-XB40EX ve MDR-XB20EX modelleri, seslerin kaybolmasını en aza indiren doğrudan titreşimli akustik tasarımıyla sismik baslar sunuyor. Sadece MDR-XB40EX'de bulunan yenilikçi dikey sürücü yönü, genişletilmiş baslara sahip net ve sesler sağlıyor. MDR-XB40EX ayrıca fırçalanmış alüminyum hatları, düz kesitli kablosuyla da ön plana çıkıyor.
Sony XB serisi kulaklıklar Mart 2009'dan itibaren satışa sunulacak.
www.sony.com.tr
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun