Donanim 23 ARALIK 2011 / 15:58

Taradıklarınızı tek tuşla buluta atın

Taradıklarınızı tek tuşla buluta atın

Dokümanları doğrudan buluta veya bilgisayarınıza tarama imkanı sunan Xerox DocuMate 3125, “Tek Tuş” çalışma teknolojisi ile kartvizitten A4 ebata her çeşit belgeyi tarayabiliyor.Xerox DocuMate 3125’de taranan dokümanlar arşivlenebiliyor, ağ üzerindeki herhangi bir bilgisayara kopyalanabiliyor ya da buluta gönderilebiliyor.

Tarayıcıda bulunan “Tek Tuş (Visioneer OneTouch)” uygulamasının bir uzantısı olarak geliştirilen Visioneer CONNECT özelliği ile kullanıcılar, tek bir tuşa basarak kağıt dokümanları tarıyor ve buluta yükleyebiliyor. Tek tuşla Google Docs, Evernote, FilesAnywhere, OfficeDrop ve DropBox gibi bulut alanları kullanılabiliyor.

USB 2.0 bağlantısı bulunan ve aynı anda çift taraflı (dubleks) tarama yapabilen tarayıcı, 200 dpi çözünürlüğünde dakikada tek taraflı 25 sayfa ve önlü arkalı 44 görüntü tarıyor. Tarayıcıda 50 sayfalık otomatik doküman besleyicisi (ADF) bulunuyor.

Günlük çalışma kapasitesi 3 bin sayfa olan Xerox DocuMate 3125,  çift besleme detektör sistemi, zımbalı yada hatalı sayfaları tespit edip, kullanıcıya alarm veriyor. Ayrıca Xerox’un yeni tarayıcısı, taranan belgeyi isteğe bağlı olarak “PDF” dosyasına veya “JPEG, TIF, BMP” gibi farklı formatlardaki resim dosyalarına dönüştürebiliyor.

Xerox DocuMate 3125 ile birlikte sunulan yazılımlar arasında bulunan “Visioneer Acuity”, kullanıcılara gelişmiş görüntü iyileştirme seçenekleri sunuyor. “Visioneer DriverPLUS” ise, şirketlerin operasyonel uygulamalarını, bireysel ve kurumsal müşterilere göre özel olarak kurguluyor. “Nuance PaperPort” ve “OmniPage Pro OCR” da, Xerox DocuMate 3125‘de taranan belgelerin Word, Excel gibi ilk yazıldıkları ofis yazılım formatlarına geri dönüştürülmesini sağlıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun