Donanim 09 EYLÜL 2009 / 06:25

Tam dokunmatik deneyim

HTC'nin dokunmatik telefon ailesinin yeni üyesi HTC Touch2, yeni Windows Phone yazılımı ile bağlantıda kalmanızı kolaylaştıran basit ve akıllı bir deneyim sunuyor.

HTC'nin dokunmatik telefon ailesinin yeni üyesi HTC Touch2, yeni Windows Phone yazılımı ile bağlantıda kalmanızı kolaylaştıran basit ve akıllı bir deneyim sunuyor.


HTC Corporation, Microsoft'un yeni Windows Phone yazılımını içeren ilk cep telefonları arasında yer alan, akıllı telefonu HTC Touch2'yi tanıttı. Windows Mobile 6.5 işletim sisteminin yanında, My Phone ve Windows Marketplace gibi yeni Windows Phone hizmetlerine sahip olan HTC Touch2, sunduğu tam dokunmatik ekran deneyimi ile dikkat çekiyor.

HTC Touch2, elinize rahatça oturan küçük bir tasarıma sahip. Cihaz hava durumu güncellemeleri ve popüler uygulamalara hızlı ve dokunmatik erişim sağlayan kullanıcı arayüzü TouchFLO gibi gelişmiş HTC özelliklerini, Google Maps for Mobile, YouTube gibi daha pek çok özellikle birlikte kullanıcılara sunuyor.

HTC Touch2, kullanıcılara yeni Windows Mobile 6.5 işletim sisteminin verimlilik yeteneklerini de sunuyor ve birden fazla e-posta hesabı rahatlıkla yönetilip kontrol edilebiliyor. Internet Explorer Mobile uygulamasına sahip HTC Touch2, masaüstü bilgisayar tarzındaki internet sayfalarını tam olarak görüntüleyerek kişilerin bu tür içerikleri gerektiği gibi görmelerini sağlıyor. Cihaz, kaydırma ve yakınlaştırma çubuğu ile sayfaları en uygun büyüklükte gösterebiliyor.

Aynı zamanda Windows Phone sayesinde artık yeni "Windows Marketplace for Mobile" üzerinden çok sayıda uygulamaya kolaylıkla erişebiliyor, bu uygulamaları HTC Touch2'ye indirebiliyorsunuz. Microsoft'un yeni My Phone servisi sayesinde fotoğraflarınızı, müziklerinizi, telefon rehberlerinizi ve metin mesajlarınızı Touch2 üzerinden internette yedekleyebiliyor ve senkronize edebiliyorsunuz.

İlk olarak 6 Ekim'de kullanıcıya sunulacak olan HTC Touch2, 2009 yılı dördüncü çeyreğinin başlarında Avrupa ve Asya pazarında birçok ülkede yaygın olarak pazara sunulacak.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun