Donanım 19 ŞUBAT 2015 / 14:37

Synology ürün yelpazesini genişletiyor

Synology, yeni ürünleriyle kullanıcılarına katma değer yaratmaya devam ediyor. Esnek, ölçeklenebilir ve ihtiyaçlara göre şekillenebilen Synology Ağa Bağlı Depolama ürünleri, gerek bireysel gerekse kurumsal kullanıcıların verilerini hızlı ve güvenli bir şekilde depolamalarını sağlıyor.Geniş bir yelpazeye ürünlerini ulaştıran Synology, kullanıma yeni sunduğu RackStation RS815+, RS815RP+ ve DiskStation DS2415+ ürünleriyle kullanıcılarına 360 derece hizmet vermeyi sürdürüyor.

Sunduğu ürünleriyle 2013 ve 2014 yıllarında iki kez üst üste “PCMag Business Choice Award winner” ödülüne layık görülen Synology’nin yeni ürünleri RackStation RS815+, RS815RP+ ve DiskStation DS2415+, yenilikçi şifreleme motoru ile kullanıma sunuluyor. 6 GB’a kadar genişletilebilir RAM modülünü üzerinde bulunduran ürünler, 2,4 GHz dört çekirdekli işlemci özelliğine sahip. Yenilikçi ürünler sayesinde, şifrelenmiş bilgilere daha hızlı şekilde ulaşabilmek mümkün. İş süreçlerinin daha esnek ve hızlı yönetilebilmesini sağlayan ürünler, aynı zamanda maliyetleri minimuma indirip faydayı da en üst seviyelere çıkarabiliyor.

Konuyu değerlendiren Synology Türkiye Ürün Müdürü Volkan Yiğit şunları söyledi:

“Her geçen gün gelişimini artırdığımız NAS ürünlerimiz ile kullanıcılarımıza değer yaratmaya devam ediyoruz. Yenilikçi ürünlerimiz sayesinde, kurumlara ve bireylere verimlilik sağlayan bilgileri, güvenilir ortamlarda kullanabilme imkânı sağlıyoruz. Esnek, ölçeklenebilir ve ihtiyaca göre şekillenebilen ürün ve hizmetlerimizle, kurumların temel taşlarından birini oluşturuyoruz. Her yerden bilgiye erişimin öneminin aşikâr olduğu günümüzde, verilerin sınıflandırılması ve verilere hızlı şekilde ulaşılması, kurumların iş süreçlerine doğrudan katma değer sağlıyor. Synology olarak kullanıcı dostu ürünlerimiz ile KOBİ’ler yatırımlarını maksimum faydaya dönüştürüyorlar.”

Yenilikçi çözümlerle veri depolama alanında köklü bir dönüşüm gerçekleştirdiklerini aktaran Yiğit, “Kurumların ve son kullanıcıların iş performanslarını artıran NAS ürünlerimizin kullanımı kolay kullanıcı arayüzleri mevcut. Verimli ve kullanışlı bir deneyimi garanti altına alan ürünlerimiz, sahip olma maliyeti, enerji tasarrufu sağlaması gibi avantajlar ile birlikte çevikliği ve gücü de kullanıcılarının hizmetine sunuyor. Ev veya ofis ortamınızı korumak üzere IP kameraları yönetebilen web tabanlı bir uygulama olan Surveillance Station sayesinde de 64 ekran canlı olarak izlenebiliyor ve 80 kameraya kadar kayıt edilebiliyor. Ürünlerimiz, veri yedekleme, güvenilirlik, esneklik, kolay kullanım, yüksek ulaşılabilirlik, uzaktan erişebilirlik avantajları ile benzerlerinden ayrılıyor. Birbirine yedekli olan ürünlerimiz arıza durumunda bile veri güvenliği ve kesintisiz çalışma olanağı sağlıyor. Aynı zamanda ürünlerimiz en iyi fiyat-performans dengesini sunuyor. Dünya çapında yakaladığımız başarıyı aynı şekilde Türkiye’de sürdürmeyi hedefliyoruz.” açıklamasında bulundu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun