Donanim 07 AĞUSTOS 2008 / 08:42

Sunny de Tam HD arenasına girdi

Sunny’nin yeni AL serisi LCD televizyonları Blu-ray filmler ve yeni nesil oyun konsollarından en iyi verimin alınabileceği Tam HD (1920x1080) çözünürlüğü destekliyorlar.

Sunny’nin yeni AL serisi LCD televizyonları Blu-ray filmler ve yeni nesil oyun konsollarından en iyi verimin alınabileceği Tam HD (1920x1080) çözünürlüğü destekliyorlar.


Siyah ve gri çerçeve rengi seçeneği Sunny AL serisi LCD televizyonlar 106 cm ekran boyutunda üretiliyorlar.  Televizyonlar yatay ve dikeyde 178 derece açıdan izlenebiliyorlar. AL serisinin ekranları net görüntüler sunmak için 6000:1 kontrast oranına ulaşabiliyorlar. Televizyonlarda görüntü kalitesini artırmak için Dinamik Renk Artırımı, Sayısal Parazit Giderici ve Resim Seçim Modu gibi ek özelliklere de yer veriliyor. AL serisinde ses verimliliği de unutulmamış ve dahili hoparlörlere çevreleyen ses özelliği kazandırılmış. Televizyonlarda Tam HD ses ve görüntülerin iletimi için bir HDMI bağlantısı bulunuyor. Öte yandan uydu alıcı, DVD oynatıcı gibi farklı cihazları bağlamak için iki SCART, S-Video, komponent görüntü girişleri de hazır bekliyor. Ayrıca bilgisayar bağlantısı için bir VGA yuvası da eklenmiş. Bilgi için: www.sunny.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun