Donanim 19 OCAK 2011 / 10:08

Steve Jobs'un gerçeği gidince sahtesi de gitmiş sayıldı

http://www.fakesteve.net/ adresinde 2006'dan beri Apple'ın CEO'sunu hicveden Dan Lyons, gerçek Jobs'ın sağlık problemi nedeniyle göreve ara vermesinin ardından yayınladığı bir mesajla blogu güncellemeyi bıraktığını açıkladı.

Lyons, uzun süredir blogunda Apple'ın başkanını hicveden içeriklere yer vermiş ve oldukça büyük bir takipçi kitlesine ulaşmıştı. Lyons, ayrıca gerçek kimliğini uzun süre başarıyla saklamasıyla da dikkat çekmişti.Bu arada Twitter'daki 400 binden fazla takipçisi olan parodi amaçlı @ceoSteveJobs hesabı da herhangi bir açıklama yapmamasına rağmen duyurunun yapıldığı 17 Ocak'tan beri güncellenmiyor.Jobs'ın hastalığı nedeniyle şirketten ayrılırken yaptığı "özel hayata saygı" ricası yerini bulmuş gibi görünüyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun