Donanim 30 TEMMUZ 2010 / 13:01

StarCraft II en iyi hangi grafik kartında oynanır?

Yıllardır beklenen oyunun en iyi oynandığı grafik kartını açıklıyoruz.

Yıllardır beklenen oyunun en iyi oynandığı grafik kartını açıklıyoruz.


Gerçek zamanlı strateji oyunu oyun severleri yaklaşık 12 sene kadar beklettikten sonra piyasaya çıktı. Oyunun satış rakamlarının Blizzard'ı memnun ettiği de gelen haberler arasında yerini tazeliğiyle aldı.

Oyunu henüz denemekten çekinen oyun severler için öncelikle oyunun modern bir bilgisayarda çalışabileceğini belirtmemiz gerekiyor. Orta düzey ayarlarda 128 MB'lık ekran kartıyla oyun oynanabiliyor. Tabii StarCraft'ın kutusunun arkasında önerilen sistem gereksinimlerinde 512 MB Nvidia GeForce 8800 GTX ya da ATI Radeon HD 4670 yazıyor.

Techspot'un yaptığı araştırmaya göre, devam oyununun en iyi oynandığı ekran kartınınsa 1024 MB'lik GeForce GTX 460 olduğu ortaya koyuldu.

Haberin detayı için http://www.techspot.com/review/305-starcraft2-performance/ adresini ziyaret etmek yeterli olacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun