Donanim 14 NİSAN 2011 / 15:33

Star Wars USB flash bellekleriyle güç daima sizinle olsun

İlki 1977 yılında gösterime giren Star Wars (Yıldız Savaşları) serisinin meraklıları için hazırlanan flash bellek koleksiyonunda Usta Yoda, Luke Skywalker, Han Solo, Obi Wan Kenobi, R2-D2, Stormtrooper, Snowtrooper Wampa ve Jawa gibi karakterler yer alıyor.

4 GB hafızalı Mimobot Star Wars USB flash belleklerde dikkatimizi Darth Vader’dan hiç bahsedilmemesi çekti. Eğer koleksiyonda sinema tarhinin en önemli kötü karakterlerinden biri olan Darth Vader yoksa biraz hayal kırıklığı yaratabilir.

1 yıllık üretici firma garantisine sahip olan Star Wars USB flash bellekleri tüm işletim sistemleriyle uyumlu. Üstelik her biri kendi karakterine özgü müzik, video, animasyon ya da oyun gibi içeriklerle birlikte geliyor. Star Wars USB flash bellekler bunlardanistiyorum.com’da 39,90 TL’ye sahiplerini bekliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun