Donanim 12 KASIM 2009 / 10:16

Spor eğlenceye dönüştü

Heyecanla beklenen Wii Fit Plus, Avrupa ile aynı anda Türkiye'de, Kasım ayı itibariyle satışa sunuldu.

Heyecanla beklenen Wii Fit Plus, Avrupa ile aynı anda Türkiye'de, Kasım ayı itibariyle satışa sunuldu.


Eğlenerek sıkı bir vücuda sahip olmanızı sağlayan Nintendo Wii Fit Plus üzerinde, kendi yoga ve dayanıklılık geliştirici egzersiz programlarınızı oluşturabilir, hangi bölgelerinizin çalışmasına, hangilerinin dinlenmesi gerektiğine karar verebilirsiniz. "Çalışma Rutinim" özelliğiyle hazırlamış olduğunuz çalışma programlarını kaydeden ve 30 egzersize kadar kombinasyonlar oluşturmanıza imkan sağlayan Wii Fit Plus, rutin kasları çalıştırmaya yardım eden ve esnekliği arttıran birleşimler sunuyor. Yeni kalori ölçer sayesinde Wii Fit Plus ile yaptığınız günlük egzersizlerde verdiğiniz kaloriyi de yakından takip edebilirsiniz.

Bütün orjinal Wii Fit özelliklerinin yanında %50 daha fazla içerik sunan Wii Fit Plus; 15 yeni denge oyunu, 6 yeni dayanıklılık antrenmanı ve yoga aktivitesi ile vücudunuzu rahatlatacak, ağrıyan kaslarınızı gevşetecek. Mini oyunlar ve çoklu oyuncu opsiyonları ile ailecek paylaşabileceğiniz birçok aktivite sizi bekliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun