Donanim 17 AĞUSTOS 2010 / 10:38

Sosyal ağ uzmanı HTC Wildfire Türkiye'de

HTC'nin yeni Android telefonu Wildfire Ağustos sonunda Teknosa'da satışa sunulacak.

HTC'nin yeni Android telefonu Wildfire Ağustos sonunda Teknosa'da satışa sunulacak.


Android telefonlarda dünyanın öncü markası HTC'nin popüler sosyal ağları bir araya getiren Android telefonu Wildfire, 21 Ağustos'tan itibaren Teknosa tarafından satışa sunulacak. Kullanıcı dostu HTC Sense arayüzü ile HTC Wildfire, önem verdiğiniz kişilerle bağlantıda kalmanızı sağlayacak.

HTC'nin Facebook, Twitter ve Flickr gibi sosyal ağların içeriğini güncel ve düzenli bir şekilde bir arada gösteren Friend Stream uygulaması sayesinde HTC Wildfire, gittiğiniz her yerde arkadaşlarınızın mesajlarını, yorumlarını ve fotoğraflarını anında takip izleme olanağı veriyor. HTC Wildfire, adres defterinizde kayıtlı her bir kişiyle ilgili son konuşma zamanı, SMS'ler, e-postalar ve sosyal ağ güncellemeleri gibi yakın zamanlı iletişim bilgileri de bir arada gösteriyor. Bir arkadaşınız sizi aradığında HTC Caller ID, Facebook profil fotoğrafı ve son güncellemesi ile birlikte eğer yaklaşıyorsa bu arkadaşınızın doğum gününü de size hatırlatıyor.

HTC Wildfire'ın 3,2 inç kapasitif dokunmatik ekranıyla Flickr'da fotoğraf görüntülemek ve paylaşmak, internette dolaşmak oldukça kolay. Ayrıca 5 megapiksel otomatik odaklı kamera ve LED flaş ile fotoğraf çekebiliyor, 3.5 milimlik kulaklık bağlantısı ve microSD kart girişiyle sevdiğiniz şarkıları hep yanınızda taşıyabiliyorsunuz.

HTC Wildfire'ın fiyatı KDV dahil 699 TL olarak belirlendi.