Donanim 31 TEMMUZ 2012 / 15:47

Sony yeni müzik çalarlarını tanıttı

Sony Walkman F800 ve Walkman E470'i tanıttı

Sony, yeni MP3 oynatıcı serileri Walkman F800 ve Walkman E470'i müzikseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.Android ile internet erişimi sıunan, 3.5 inçlik çoklu dokunmatik LCD ekrana ve S-Master MX dijital amplifikatöre sahip olan F800 serisi ve 'mini parti cihazı' özelliği taşıyan E470 serisi kullanıcılarına dah verimli ve kaliteli müzik deneyimini vadediyor. Her iki seride de buluna Clear Audio teknolojileriyle kristal tiz sesler, derinlik ve stereo kanalları arasındaki sızmalar en aza indirilirken, dinleyicilere yoğun şekilde sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarını dinlerken kaybolan ince yüksek frekanslı detayları yakalama imkanı tanıyor.

Walkman E470

[caption id="attachment_54742" align="alignnone" width="455" caption="E470-Walkman"][/caption]

7 mm kalınlığında olan E470 serisi, cebe veya çantaya konulduğunda çok az yer kaplıyor. Tam şarj edildiğinde 36 saate varan oynatma süresine sahip seri, güçlü bas altyapısıyla dikkat çekiyor. Kullanıcıların, her ortamda parti yapabilmelerine olanak sağlayan "karaoke modu ve senkronize şarkı sözü ekranı" gibi özelliklere sahip seri, bir yandan şarkı dinlerken, diğer yandan da parlak, detaylı bir 5,1 cm LCD ekran üzerinde oyun oynanabilmesine olanak tanıyor.

Walkman F800

[caption id="attachment_54743" align="alignnone" width="455" caption="F800-Walkman"][/caption]

Özellikle müzik dinlerken her türlü ayrıntıya dikkat eden kullanıcılara hitap eden F800 serisi, hi-fi ses, Wi-Fi bağlanabilirlik ve uygulamalarla kaliteli bir müzik deneyimini kullanıcılarına sunuyor. Android 4.0 işletim sistemi sahip cihaz, e-postadan haritalara ve medya galerisine kadar birçok uygulamaya erişim sağlayabiliyor. 8,9 cm büyük ve hassas çoklu dokunmatik ekrana sahip cihaz S-Master MX dijital amplifikatör ve Clear Audio teknolojisi sayesinde temiz tiz sesleri ve basları daha iyi algılanabilmesine imkan veriyor. Bunun yanı sıra daha net bir dinleme adına, bozulma ve parazitleri kesen dahili xLOUD hoparlör sistemiyle sesleri dışarıya aktarabiliyor.

Teknik Özellikler


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun