Donanim 14 MART 2012 / 15:19

Sony ses kayıt cihazlarını inceltiyor

Sony bugüne kadar ürettiği en ince ses kayıt cihazı olan ICD-TX50’yi kullanıcıların beğenisine sundu. Okuması kolay OLED ekran ile dikkat çeken cihaz, 6,4 mm inceliği ve 50 gramlık ağırlıyla Sony’nin ürettiği en ince ses kayıt cihazı olma özelliğini taşıyor. Bu özelliği sayesinde kıyafetlerin şeklinde bozulmalara sebep vermeyen cihaz, USB üzerinden yapılabilen üç dakikalık şarj sayesinde bataryaya yaklaşık bir saatlik kayıt için yetecek kadar enerji depolanmasını sağlıyor.

Cihaz, kayıt yapma özelliğinin dışında hareket halindeyken müzik çalara dönüşebilmesiyle dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra cihaz, beraberinde kullanıcıların dosyalarını transfer edebilmelerini, düzenlemelerini ve yönetmelerini kolaylaştıran Sound Organiser yazılımı ile geliyor. Ses tanıma yazılı barındıran cihaz, kullanıcılara ellerini kullanmadan cihazı kullanabilme imkanı sağlıyor.

Teknik Özellikler


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun