Donanim 28 EKİM 2008 / 08:55

Sony Ericsson’dan eğlenceli W760

Sony Ericsson Walkman telefon W760, oyun, müzik ve video fonksiyonlarını tek bir cihazla, kolay kullanım özelikleriyle birlikte sunuyor.

Sony Ericsson Walkman telefon W760, oyun, müzik ve video fonksiyonlarını tek bir cihazla, kolay kullanım özelikleriyle birlikte sunuyor.


Teknolojinin her alanda gelişip yaygınlaşmasıyla beklentiler ve buna bağlı olarak geliştirilen çözümler de artıyor. Kullanım kolaylıkları sağlayan çok fonksiyonlu ürünler de tüketiciye sunuluyor. Sony Ericsson’un yeni ürünü Walkman telefon W760 da birçok fonksiyonu aynı cihazda sunuyor. W760 cep telefonu, oyun oynarken sağladığı kumanda yeteneği ile telefonda oyun kavramında yeni bir boyut hedefliyor. Tenis, bowling gibi hareketin önem kazandığı oyunları hareket sensörü sayesinde çok daha eğlenceli ve gerçekçi hale getiriyor. W760’ın teknik özelliklerine ek olarak sunulan heyecanlı bir özelliği daha var: Telefon adrenalin yüklü “Need for Speed ProStreet” oyunu yüklü olarak satılıyor. Hem tuşları kullanarak hem de telefonu eğerek araba kontrolünün sağlanabildiği oyun, Motion Sensor 2,2'lik ekranda, manzaralı biçimde oynanabiliyor. 3,2 megapiksel kameralı Sony Ericsson Walkman telefon, medya yöneticisi ve video streming kapasitesiyle cep telefonuna indirilenleri hızlı ve rahat izleme imkânı da sunuyor. Özel tasarımlı MPS-70 hoparlör ve 2GB’lık Memory Stick Micro (M2) hafıza kartı hediyesiyle cazibesini artıran W760’ın satış fiyatı yaklaşık 540 YTL.


www.sonyericsson.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun