Donanim 21 MAYIS 2010 / 08:13

Sony Dünya Kupası Finaline götürüyor

Sony, Burcu Esmersoy ve Fuat Akdağ ile final maçını izleme şansı sunuyor.

Sony, Burcu Esmersoy ve Fuat Akdağ ile final maçını izleme şansı sunuyor.


FIFA Dünya Kupası'nda 3D yayın sağlayacak olan Sony, yeni kampanyası ile futbol tutkunlarını Güney Afrika'ya götürüyor. Yapılacak çekiliş sonucu kazanan iki talihli, 3 gece 4 gün 5 yıldızlı otelde konaklayacağı tek kişilik Johannesburg seyahati kazanacak.

Seyahat kazanan talihliler bununla kalmayıp Dünya Kupası final maçını ünlü sunucu Burcu Esmersoy ve NTV Spor Müdürü Fuat Akdağ ile birlikte izleyecek.

5 Mayıs - 28 Mayıs tarihleri arasında, Sony BRAVIA serisi televizyonlardan satın alan herkese her 500 TL için bir çekiliş hakkı veriliyor. Kampanyaya, garanti belgesindeki seri numarası, televizyonun satın alındığı bayiinin kestiği faturadaki seri numarası, ad, soyad, yaş ve adres bilgileri aralarında birer boşluk bırakıp kampanya kısa mesaj numarasına göndererek katılmak mümkün.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun