Donanim 12 EKİM 2011 / 14:29

Sony Bravia markalı televizyonları geri çağırıyor

Sony Bravia televizyonları geri çağırıyor

Bravia markalı LCD televizyonların duman çıkardığı ya da bazı parçalarını erittiği bilgisi verildi.Bugüne kadar Sony televizyonlar için gelen 11 şikayet sadece Japonya’da gerçekleşti. Ancak şirket sorunun küresel anlamda olmasından endişe ederek televizyonları geri çağırıyor. Yapılan açıklamaya gore, televizyonlarda gerçekleşen maddi hasarın dışında başka bir sorun yaşanmadı.

2007 ve 2008 yılında üretilen, daha çok Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nde satılan televizyonlarda sorun yaşandığı bildirildi.

Yakın zamanda Sony’nin resmi sitesi sony.com adresinde konunun detayları anlatılacak ve televizyonlarında sorun olan müşteriler bilgilendirilecek.
ETİKETLER : bravia LCD Sony
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun