Donanim 30 MAYIS 2011 / 11:45

Siz dokunun o çeksin

Uzun süredir fotoğraf makinelerini piyasada göremediğimiz HP, dokunmatik ekranlı PC460t modeli ile yeniden vitrinlerde. HP fotoğraf makineleri yenilenen yüzüyle yeniden vitrine çıkıyor. Yeni dijital fotoğraf makinesi PC460t, dokunmatik ve geniş önizleme ekranı ile dikkat çekiyor.

PC460t, 3.0 inç büyüklüğündeki dokunmatik ekranı ile kullanımı kolaylaştırıyor. 14M piksel çözünürlükteki ürün, 4x optik yakınlaştırma yapabiliyor. HP PC460t’nin kullanıcı arayüzü kolay ve dokunmatik ekran özeliği ile işlemler ekran üzerinden zahmetsizce gerçekleştirilebiliyor.

Menüler 3 boyutlu

3 boyutlu menüde tüm işlevler simgelerle tanımlanmış durumda. Böylece kullanıcıların istedikleri işlemin simgesine dokunması yeterli oluyor. Ekran kalitesi sayesinde güneş altında bile simgeler rahatça görülüyor.

HP PC460t dijital fotoğraf makinesi, kullanıcılara 28’in üzerinde sahne modu seçeneği sunuyor. Hareket eden nesneleri çekmeyi de sağlayan makine, ayrıca pürüzsüz cilt modu sayesinde portre çekimlerini de başarılı olarak yapabiliyor. Kamera bir yüz algıladığında otomatik olarak cilt dokusunu pürüzsüz hale getiriyor. Ürünün fiyatı 279 TL.

HP PC460t’nin teknik özellikleri:

- 14M piksel
- 28mm geniş açılı objektif
- 3.0 inç dokunmatik LCD ekran
- 4x optik yakınlaştırma
- 3D menü
- 28 sahne modu
- Kırmızı göz giderme
- Dahili Lityum-iyon pil
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun