Donanim 30 MAYIS 2011 / 11:45

Siz dokunun o çeksin

Uzun süredir fotoğraf makinelerini piyasada göremediğimiz HP, dokunmatik ekranlı PC460t modeli ile yeniden vitrinlerde. HP fotoğraf makineleri yenilenen yüzüyle yeniden vitrine çıkıyor. Yeni dijital fotoğraf makinesi PC460t, dokunmatik ve geniş önizleme ekranı ile dikkat çekiyor.

PC460t, 3.0 inç büyüklüğündeki dokunmatik ekranı ile kullanımı kolaylaştırıyor. 14M piksel çözünürlükteki ürün, 4x optik yakınlaştırma yapabiliyor. HP PC460t’nin kullanıcı arayüzü kolay ve dokunmatik ekran özeliği ile işlemler ekran üzerinden zahmetsizce gerçekleştirilebiliyor.

Menüler 3 boyutlu

3 boyutlu menüde tüm işlevler simgelerle tanımlanmış durumda. Böylece kullanıcıların istedikleri işlemin simgesine dokunması yeterli oluyor. Ekran kalitesi sayesinde güneş altında bile simgeler rahatça görülüyor.

HP PC460t dijital fotoğraf makinesi, kullanıcılara 28’in üzerinde sahne modu seçeneği sunuyor. Hareket eden nesneleri çekmeyi de sağlayan makine, ayrıca pürüzsüz cilt modu sayesinde portre çekimlerini de başarılı olarak yapabiliyor. Kamera bir yüz algıladığında otomatik olarak cilt dokusunu pürüzsüz hale getiriyor. Ürünün fiyatı 279 TL.

HP PC460t’nin teknik özellikleri:

- 14M piksel
- 28mm geniş açılı objektif
- 3.0 inç dokunmatik LCD ekran
- 4x optik yakınlaştırma
- 3D menü
- 28 sahne modu
- Kırmızı göz giderme
- Dahili Lityum-iyon pil