Donanim 03 MAYIS 2010 / 09:14

Şirket çalışanları oyun sergiliyor

Index Grup çalışanlarından oluşan "Sahnedeyiz" ekibi Mayıs ayında tiyatro oyunu sergiliyor.

Index Grup çalışanlarından oluşan "Sahnedeyiz" ekibi Mayıs ayında tiyatro oyunu sergiliyor.


Şirket bünyesinde çalışanların verimini artırmak amacıyla yapılan etkinlikleri her zaman duyarız. Bunlar genellikle halı saha maçları, tiyatro ya da konser gibi etkinlikler olarak sıralanıyor.

Index Grup 20. yılı dolaysıyla başlattığı Entegre Gelişim Programı çerçevesinde çalışanları arasından Sahnedeyiz isimli bir tiyatro grubu oluşturdu. 12 kişilik ekip, Ekol Drama Sanat Ev'nin işbirliği ve Binnaz Ekren'in yönetmenliğinde 6 aylık sıkı bir çalışma içine girdi. Çalışanların hazırladığı "İçindekiler - Çehov" isimli oyun, aileleri, arkadaşları, Index Grup çalışanları, bayiler ve üreticiler için sergilenecek.

Index Grup CEO'su Erol Bilecik, tiyatro kulübünün çalışmalarıyla ilgili olarak şunları söylüyor: "20. yıldönümümüze yakışır bir biçimde, emeğin, disiplin ve sorumlulukla çalışmanın, çalışırken eğlenmenin ve öğrenmenin eşsiz bir örneği olması dolayısıyla bir tiyatro oyununu sahneye koymayı seçtik. ‘Sahnedeyiz' projesi, takım çalışmasını teşvik etmesi ve geliştirmesi, ekibin sosyalleşmesi ve motivasyonunun belirgin bir biçimde artması, sonuca yönelik özverili çalışma kültürünün gelişmesi açısından ekibe; kurumsal kimliğin vurgulanması ve şirket hiyerarşisinin önüne geçilip iletişimin artırılması açısından Index Grup'a ve son olarak sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlaması açısından da topluma önemli katma değer sağlıyor".

Oyun takvimi

29 Nisan Perşembe, 21.00, Afife Jale Sahnesi3 Mayıs Pazartesi, 20.00, Caddebostan Kültür Merkezi4 Mayıs Salı, 20.00, Haldun Dormen Sahnesi10 Mayıs Pazartesi, 20.00, Caddebostan Kültür Merkezi13 Mayıs Perşembe, 20.00, Afife Jale Sahnesi

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun