Donanim 18 MART 2009 / 08:34

Şipşak dijital fotoğraf

Samsung ES55 kompakt dijital fotoğraf makinesi başlangıç seviyesi kullanıcılara hemen kullanabilecekleri özellikler sunuyor.

Samsung ES55 kompakt dijital fotoğraf makinesi başlangıç seviyesi kullanıcılara hemen kullanabilecekleri özellikler sunuyor.


10.2 megapiksel çözünürlüğe sahip ES55 düşük ışık koşullarında verim sağlayabilmesi için 1600 ISO değerine ulaşabiliyor. Ayrıca Dijital Görüntü Sabitleme özelliği ile el titremesi sonucu ortaya bulanık fotoğrafların çıkmasını engelliyor. Makinenin 6,35 cm akıllı LCD ekranında çoklu fotoğraf gösterimi yapılabiliyor.

Kadrajdaki yüzlerin belirgin çıkmasını sağlayan Yüz Tanıma, fotoğraftaki kişilerin ten tonlarını otomatik ayarlayan Güzellik modları ES55’in önde gelen özellikleri arasında yer alıyorlar. ES55 ayrıca Kırmızı Göz Önleme özelliği de sunuyor. Alüminyum kaplama gövdeli makine siyah, gri ve pembe renk seçenekleriyle sunuluyor. Samsung ES55’in fiyatı 369 TL.

www.samsung.com.tr
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun