Donanim 05 TEMMUZ 2010 / 12:22

Sinemanın sesi JBL'le duyuluyor

CS 360Xcite ile "JBL Cinema Sound" serisi genişliyor.

CS 360Xcite ile "JBL Cinema Sound" serisi genişliyor.


Ev ve profesyonel kullanım için hoparlör üreten JBL, ürün yelpazesini JBL CS 360Xcite ürünüyle genişletiyor. "JBL Cinema Sound" serisinin parçası olan ürün bilgisayar, TV, oyun konsolu ve mp3 oynatıcılara bağlanabiliyor.

DTS, DTS Neo:6, Dolby, Dolby Virtual Speaker ve SRS TruSurround HDTM özellikleriyle filmler, müzikler ve oyunları JBL'in ün yapmış sesi ile dinlemek mümkün hâle geliyor. CS 360Xcite'ın 2 dijital (coaxial/optical) ve 3 analog ses giriş bulunuyor.

Ses kaynağı, ses formatı, bas seviyesi, ses kontrolü ve diğer fonksiyonel özellikleri subwoofer'ın önünde bulunan ön panelden veya uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor. Sistemde 2 yollu uydu hoparlör, bir adet ana hoparlör, bir adet de subwoofer ve 160 Watt ses gücü bulunuyor.

JBL CS 360Xcite 800 TL'den kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun