Donanim 04 HAZİRAN 2010 / 08:42

Şimdi de Google sansürü!

Google'ın çeviri, kitap, video, belge gibi uygulamalar sağladığı sitelere erişilemiyor.

Google'ın çeviri, kitap, video, belge gibi uygulamalar sağladığı sitelere erişilemiyor.


Günlerdir kulaktan kulağa dolaşan Google sansürü gerçek oldu. Resmi bir açıklama gelmemesine rağmen Google'ın en önemli ve en çok kullanılan uygulamalarına girilemiyor. Ayrıca sitelerinin içinde doğrudan Google arama butonu bulunan sitelere de erişimin yavaşladığı görülüyor.

Google'ın Earth, Books, Video, Translate, Docs, Chrome, Analystics gibi çok sık kullanılan araçlara ulaşılamıyor. Aşağıda ulaşılamayan bazı Google sayfalarının linkleri bulunuyor:

http://code.google.comhttp://pages.google.comhttp://video.google.comhttp://translate.google.com.trhttp://docs.google.comhttp://sites.google.comhttp://books.google.comhttp://chrome.google.comhttp://labs.google.comhttp://toolbar.google.comhttp://codesearch.google.comhttp://earth.google.comhttp://groups.google.com.trhttp://support.google.comhttp://tools.google.comhttp://wap.google.comhttp://answers.google.comhttp://google-analystics.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun