Donanim 29 MART 2010 / 12:53

"Şık tasarımlı kamera geldi hanım!"

Samsung'un yeni kamerası SMX-C20'de tasarım ve teknoloji bir arada, ama biraz feminen gibi.

Samsung'un yeni kamerası SMX-C20'de tasarım ve teknoloji bir arada, ama biraz feminen gibi.


Şık tasarımı ve parlak renkleri ile dikkat çeken yeni Samsung SMX-C20, teknik özellikleriyle de göz dolduruyor. Yeni Samsung SMX-C20 bilgisayara bağlandığında otomatik olarak çalışmaya başlayan intelli-Studio 2.0 özelliği sayesinde videolar anında görüntüleyip düzenleyebilirken, One Touch Sharing özelliği ile de videolar anında internete yüklenebiliyor. Bu özelliği kullanabilmek için Samsung SMX-C20'yi bilgisayara bağlamak yeterli oluyor. Kameranın üzerinde yer alan bir düğme sayesinde ise videoyu anında internete aktarabiliyorsunuz.

Siyah, kırmızı, mavi ve mor renkleri bulunan SMX-C20, H.264 ile 6 saatlik kayıt yapabiliyor. Pili 160 dakikaya kadar dayanan ve USB çıkışı ile şarj edilebilen kameranın ekranında bulunan Interactive Thumbnail özelliği sayesinde bir dokunuşla, en başa dönmenize gerek kalmadan tüm dosyalarınızın içinde gezinmek mümkün.

Samsung SMX-C20'nin tasarımı kadar kullanım kolaylığı da büyük önem taşıyor. Hafif ve küçük tasarımıyla ele tam uyum sağlarken bileğin ağrımasını önlemek amacıyla tasarlanan eğimli lensi ve bu lense paralel 25 derecelik açıyla sabitlenen LCD ekranı, kaydedilen görüntüleri net ve açık bir şekilde görmenizi sağlıyor.

Samsung SMX-C20, KDV dahil 399 TL satış fiyatı ile Türkiye'de siyah ve kırmızı renklerde tüketicilerle buluşacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun