Donanim 16 ŞUBAT 2009 / 14:51

Sigarasız hayata internet üzerinden adım

Dijital platform ADTECH kullanıcıları, sigarasız bir hayat için buluşacak.

Dijital platform ADTECH kullanıcıları, sigarasız bir hayat için buluşacak.


ADTECH, sigarayı bırakmak isteyen herkesi ‘Sigarasız Hayat Güzel Hayat’ kampanyasıyla buluşturuyor. ‘Sigarasız Hayat Güzel Hayat’ kampanyası, Türkiye’deki sağlık kurumlarını, uygulama sağlayıcıları ve düzenlenen interaktif uygulama ve kampanyaları gerek bireylere gerekse hekimlere ulaştırmayı hedefleyen Sağlık365 platformu tarafından düzenleniyor. 31 Mayıs 2009 tarihinde sona erecek olan kampanya, 6 ayda 100 bin kişiye ulaşmayı hedefliyor. Dileyen herkesin www.saglik365.com adresi üzerinden kampanya ana sayfasına ulaşarak ve “kampanyaya katılmak istiyorum” bölümündeki formu doldurarak ücretsiz olarak üye olabildiği ‘Sigarasız Hayat Güzel Hayat’, katılımcılarına çeşitli ödüller de vaat ediyor. Konu ile ilgili açıklamada buluna ADTECH Genel Koordinatörü Gamze Olgun Parıldamış, “ADTECH olarak toplum sağlığını böylesine yakından ilgilendiren bir kampanyada yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İnsan sağlığının başlıca düşmanlarından biri olan sigaranın daha az kullanılmasını sağlamak için bu kampanyanın mümkün olduğunca çok kişiye ulaşmasını sağlamayı hedefliyoruz. Bu sayede, birçok kişinin daha sağlıklı ve kaliteli bir hayat yaşamasına yardımcı olmak en büyük mutluluğumuz olacaktır” diye konuştu. Bireysel katılımın yanı sıra, arkadaşlarını da davet ederek kampanyaya destek veren kişilerin kazanacakları hediyeler şöyle:


• 2 haftalık mobil terapi Yoğun hayat temposu içinde dileyen herkesin cep telefonları aracılığıyla sigarayı bırakma konusunda destek alabilmesini amaçlayan Mobil Terapi, uzmanlar tarafından hazırlanan SMS’lerin 2 hafta boyunca ücretsiz olarak gönderilmesi esasına dayanıyor. Turkcell hatlı cep telefonuna sahip tüm katılımcılar, 1 SMS/2 Kontör karşılığında S365 yazıp 5958’e göndererek 2 haftalık hediye terapisini başlatabiliyor. 2 haftanın sonunda ise terapi aboneliğine, üç günde bir 6 SMS/12 Kontör karşılığında devam edilebiliyor.


• İndirim kuponu15 tanıdığını kampanyaya davet eden herkes, ‘Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu’ seminerlerine yüzde 20’lik bir indirim kuponuna sahip oluyor. Arzu ederlerse kazananlar, söz konusu kuponu sigara içen bir sevdiklerine de armağan edebiliyorlar.


• Uzmanla bire bir görüşme kuponu ‘Sigarasız Hayat Güzel Hayat’ kampanyasının katılımcıları, davetiye gönderdikleri 3 kişinin kampanyaya kaydolması halinde, Sağlık365 platformundaki uzmanlarla ücretsiz ve bire bir görüşme fırsatı yakalıyorlar. Sigara içmeyen kazananlar, isterlerse bu kuponu sigara içen bir tanıdıklarına devredebiliyorlar.


• Nokia6300 kazanma şansıE-posta aracılığıyla arkadaşlarını ‘Sigarasız Hayat Güzel Hayat’ kampanyasına davet eden herkes, cep telefonu kazanma şansı yakalıyor. 15 Şubat 2009 tarihine kadar ‘kampanyaya davetle en çok arkadaş kaydeden’ 3 kişiye birer adet Nokia6300 cep telefonu hediye ediliyor.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun