Donanim 27 MAYIS 2009 / 08:44

Sıfır beden fotoğraf makinesi

Yeni Samsung PL50, 21.5 mm’lik ince, kompakt metal bir gövde ve ergonomik bir tasarıma sahip.

Yeni Samsung PL50, 21.5 mm’lik ince, kompakt metal bir gövde ve ergonomik bir tasarıma sahip.


Samsung Electronics PL serisine yeni bir model daha ekledi. Kendi tarzını ve stilini yansıtmak isteyenler için 10.2 MP’lik PL50 otomatik olarak yüze odaklanarak kırışıklıkları, çilleri, akne, sivilce ve lekeleri azaltarak, daha genç ve çekici görünmenizi sağlıyor. “Beauty Shot” ile pekiştirilen çekim kalitesi sayesinde yüzünüzdeki ton farklılığı ve parlaklık da otomatik olarak ayarlanıyor.


PL50, gözleri açık yakalamak için otomatik olarak iki kere çekim yaparak en mükemmel kareyi buluyor. PL50 küçücük gövdesine yine birçok teknolojiyi sığdıran bir model: 3X optik zum, Samsung’a özel dijital görüntü sabitleme teknolojisi (Digital Image Stabilizer) ve yüksek ISO değeri...Fotoğraflarınıza kolay erişmenizi sağlayan “Akıllı Albüm”, içeriği kolayca yönetmenize yardımcı oluyor. Fotoğraflarınızı tarih, içerik ve renge göre otomatik olarak arşivliyor. www.samsung.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun