Donanim 15 NİSAN 2010 / 07:07

Siemens Gigaset C590 tam bir aile telefonu

ECO DECT özelliği ile yüzde 60'a varan enerji tasarrufu sağlayan C590, KDV hariç 169 TL ile piyasaya çıkıyor.

ECO DECT özelliği ile yüzde 60'a varan enerji tasarrufu sağlayan C590, KDV hariç 169 TL ile piyasaya çıkıyor.


Siemens Gigaset'in DECT telefonu C590; büyük ekranı, bebek telsizi, 12 saate kadar konuşma süresi ve programlanabilir zil sesleri ile aktif aileler için ideal ev telefonu olma özelliği taşıyor.

Aileler düşünülerek tasarlanmış C590'un bebek telsizi özelliği sayesinde siz evde başka şeylerle meşgulken bebeğinizi dinleyebiliyorsunuz. Bu durumda tek yapmanız gereken "oda dinleme özelliğini" etkinleştirmek. Bu özellik aktive edildiğinde telefon oda içindeki seslere duyarlı hale geliyor ve herhangi bir ses algıladığında kaydedilen numarayı ya da diğer el cihazını arayarak 90 saniye boyunca odadaki sekleri dinletiyor. Bu arada bebeği uyandırmamak için kendini sessize alıyor ve gelen aramaları sadece ışığını yanıp sönerek haber veriyor.

C590 ayrıca doğum günü hatırlatıcı ile önemli günlerinizi size hatırlatıyor. Ayrıca telefon bilinmeyen çağrılarda sessize geçerek sizi rahatsız etmiyor. Yine tercihiniz doğrultusunda sizin istediğiniz numaralarda çalıyor, diğerlerinde sessiz kalıyor.C590, ECO DECT özelliği ile yüzde 60'a varan enerji tasarrufu sağlarken, cihazla, baz istasyonu arasındaki iletimi sınırlayarak, etrafa sıfıra yakın radyasyon yayılımını sağlıyor.

Gigaset C590 KDV hariç 169 TL satış fiyatıyla piyasaya sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun