Donanim 12 ŞUBAT 2009 / 12:58

Sharp Aquos LCD'lere doğa harikaları geliyor

Screen Dreams’in sanat ve fotoğraf koleksiyonu Sharp'ın internet bağlantılı Aquos NET TV’lerine geliyor.

Screen Dreams’in sanat ve fotoğraf koleksiyonu Sharp'ın internet bağlantılı Aquos NET TV’lerine geliyor.


Screen Dreams’in bir süredir pazarda olan “Yaşayan Dünya” serisi DVD seti, şimdi doğrudan yüksek çözünürlüklü Sharp Aquos NET TV’lere geliyor. Dinlendirici doğa görüntüleri içeren ekran koruyucular, internet yoluyla doğrudan TV ekranına gönderiliyor.


Şirket, uygulamanın Nisan ayında başlayacağını duyurdu. “Yaşayan Dünya” (Living Earth) adlı koleksiyon ile ormanlar, göller, dağlar ve diğer doğa harikaları TV ekranında Tam HD 1080p çözünürlüğünde görüntülenebiliyor. Sharp Aquos NET TV’lerdeki diğer unsurlar gibi, ekran koruyuculara da kolayca erişilebilecek. "Yaşayan Dünya" ile başlayacak servise zaman içinde yedi yeni DVD seti eklenmesi planlanıyor.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun