Donanim 08 AĞUSTOS 2011 / 12:17

Ses çıkmayan bilgisayarlara son

Taşınabilir set ile hem kulaklık hem de portatif hoparlör, her zaman kullanıcıların yanında.Genius Audio Combo, müzik dinlemek ve internet üzerinden sesli görüşme yapmak isteyenler için, ergonomik kulaklık ve portatif hoparlör ikilisinden oluşuyor.

Uçan daireyi andıran bir tasarıma sahip olan hoparlör, 360º ses çıkışı alanına sahip. Böylece hoparlör bir yere konduğunda her noktadan dinlenebiliyor.

Dizüstü bilgisayarlar, netbook, iPod, MP3 çalar gibi portatif aygıtlarla birlikte kullanılması için tasarlanan mini hoparlör, 1.25” sürücüsü ile standart notebooklardan daha yüksek ses çıkışı sunuyor.

USB kablosu aracılığıyla hızlıca şarj edilebilen hoparlör ile dahili pili sayesinde sekiz saate kadar müzik dinlemek mümkün. Ergonomik tasarımıyla dikkat çeken kulaklık ise sadece chat yapmak değil aynı zamanda müzik dinlemek için de ideal.

Yumuşak kulak pedleri ve hafifliği sayesinde uzun süreli kullanımda bile konfor sağlayan kulaklık, katlanabilir tasarımı sayesinde fazla yer kaplamadan her yere kolaylıkla taşınabiliyor. 45 liraya kullanıcılara sunulan set, özellikle yolculuklar sırasında yardımcı olmaya aday görünüyor.
ETİKETLER : audio combo genius