Donanim 08 AĞUSTOS 2011 / 12:17

Ses çıkmayan bilgisayarlara son

Taşınabilir set ile hem kulaklık hem de portatif hoparlör, her zaman kullanıcıların yanında.Genius Audio Combo, müzik dinlemek ve internet üzerinden sesli görüşme yapmak isteyenler için, ergonomik kulaklık ve portatif hoparlör ikilisinden oluşuyor.

Uçan daireyi andıran bir tasarıma sahip olan hoparlör, 360º ses çıkışı alanına sahip. Böylece hoparlör bir yere konduğunda her noktadan dinlenebiliyor.

Dizüstü bilgisayarlar, netbook, iPod, MP3 çalar gibi portatif aygıtlarla birlikte kullanılması için tasarlanan mini hoparlör, 1.25” sürücüsü ile standart notebooklardan daha yüksek ses çıkışı sunuyor.

USB kablosu aracılığıyla hızlıca şarj edilebilen hoparlör ile dahili pili sayesinde sekiz saate kadar müzik dinlemek mümkün. Ergonomik tasarımıyla dikkat çeken kulaklık ise sadece chat yapmak değil aynı zamanda müzik dinlemek için de ideal.

Yumuşak kulak pedleri ve hafifliği sayesinde uzun süreli kullanımda bile konfor sağlayan kulaklık, katlanabilir tasarımı sayesinde fazla yer kaplamadan her yere kolaylıkla taşınabiliyor. 45 liraya kullanıcılara sunulan set, özellikle yolculuklar sırasında yardımcı olmaya aday görünüyor.
ETİKETLER : audio combo genius
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun