Donanim 21 EKİM 2009 / 06:13

SCSI marka IP kameralar her bütçeye uygun

Arena Bilgisayar, SCSI marka güvenlik sistemlerinde pazara yeni sunduğu IP kameralar ile her bütçeye uygun profesyonel ve güvenilir çözümler sunuyor.

Arena Bilgisayar, SCSI marka güvenlik sistemlerinde pazara yeni sunduğu IP kameralar ile her bütçeye uygun profesyonel ve güvenilir çözümler sunuyor.


Arena'nın her bütçeye uygun ve her projede profesyonel çözümler sunabilecek SCSI IP kameraları standart analog kamera lensi ve kamera muhafazası özelliklerine sahip. Ürünlerde 3GPP desteği ile cep telefonundan izleme imkanı, çift yönlü ses özelliği, yüksek kalite görüntü çözünürlüğü mevcut. Ürünlerin yanında 32 kamera izleme ve kayıt yapma sistemi de standart olarak veriliyor.

SCSI Marka Güvenlik Sistemleri Bölüm Müdürü Hüseyin Çağlayan, "SCSI markası ile güvenlik sistemleri sektöründe eksik olan kaliteyi ve güveni oluşturmayı hedefledik. Arena kalitesi ve güvencesi ile geliştirdiğimiz SCSI markası, pazarda çok rekabetçi ve liderliğe koşuyor. Ürün gamımızı her geçen gün geliştiriyor, büyütüyoruz. Kaliteli ve güvenli IP kameralar ile bu sektörde fark yaratacağız" dedi.

www.scsi.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun