Donanim 26 MART 2009 / 14:21

SAP’nin Türkiye’deki ilk BusinessObjects etkinliği gerçekleşti

Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen SAP BusinessObjects etkinliğinde; SAP BusinessObjects çözümleri tanıtıldı.

Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen SAP BusinessObjects etkinliğinde; SAP BusinessObjects çözümleri tanıtıldı.


SAP’nin, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirdiği SAP BusinessObjects etkinliği, Swissotel’de çeşitli sektörlerden farklı ölçekteki şirket temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Etkinliğin açılışı, SAP Türkiye Satış Direktörü Murat Yılmaz ve SAP BusinessObject Stratejik Pazarlama Yönetmeni Timo Elliot tarafından yapıldı. SAP BusinessObjects etkinliğinde; konularına göre ayrılan 4 salonda, SAP ve iş ortakları tarafından 24 sunum yapıldı. Etkinlik süresince değişik sektörlerde SAP BusinessObjects çözümleri kullanılarak gerçekleştirilen çalışmalar anlatıldı. Etkinlikte, Kurumsal Kontrol, Risk Yönetimi, Uyumluluk, Kurumsal Performans Yönetimi, Raporlama&Dashboard ve Teknoloji konuları ile ilgili sunumlar yapıldı. Dikkat çeken sunum başlıkları arasında; “Türk Telekom Başarı Hikayesi: SAP BusinessObjects GRC”, “Krizin Panzehiri: İş Zekası”, “SAP Business Objects Strategy Management ile Stratejinizi Harekete Geçirin”, “Avea Başarı Hikayesi: SAP Business Objects Business Planning and Consolidation” yer aldı.


SAP tarafından satın alınan ve SAP içinde bağımsız bir ticari birim olarak faaliyet gösteren Business Objects, insan, bilgi ve işletme arasındaki bağlantıyı kurarak iş dünyasının çalışma biçimini yeniliyor. SAP BusinessObjects Portfolio çözümleri şirketlere, günümüzün zorlu ekonomik koşullarında, tüm verileri ve iş süreçlerini entegre ederek finansal mükemmelliğe ulaşma ve stratejilere yön verme becerisi kazandırıyor. BusinessObjects, farklı veri kaynakları ile hem operasyonel raporlama hem de teknik birikimi olmayan son kullanıcıları bilgiye erişebilmesi, erişilen bilgi üzerinde analiz yapılması ve elde edilen sonuçların başka kullanıcılarla paylaşılmasını sağlayan bir platform ve yazılım araçları sunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun