Donanim 02 HAZİRAN 2009 / 15:19

Sanyo Xacti, C5 ile Türkiye’de

Sanyo, dual kamera ürünlerini dünyada 3 milyon, Türkiye’de ise C5 Electronics dağıtıcılığında 50 bin adet satmayı hedefliyor.

Sanyo, dual kamera ürünlerini dünyada 3 milyon, Türkiye’de ise C5 Electronics dağıtıcılığında 50 bin adet satmayı hedefliyor.


Sanyo’nun en iddialı ürünleri, C5 Electronics güvencesiyle Türkiye’de satılacak. Sanyo Gulf FZE Yönetim Kurulu ve MEA, Hindistan Bölge Başkanı Takashi Hirao, Sanyo Gulf FZE Türkiye Genel Müdürü Gökhan Hasan Gökmen ve C5 Electronics Genel Müdürü Süha Çolakoğlu ev sahipliğinde Ritz Carlton Oteli’nde gerçekleştirilen bir toplantıyla Sanyo Xacti Dual Camera ürünleri basına tanıtıldı.


Basın toplantısında Takashi Hirao, Sanyo’nun dünya pazarındaki faaliyetleri ve görüntü teknolojilerindeki son eğilimler konusunda basın mensuplarına bilgi verdi. Hirao şunları söyledi: “Sanyo, enerji, elektronik ve ekolojik alanlardaki üretimleriyle dünya lideri olmayı hedeflemektedir. Tüketici elektroniğinde enerji tasarruflu ve ekolojik ürünler ile çığır açan Sanyo, dünyada ilkleri ve farklılıkları başarmıştır. Üstün teknolojisini tüketici elektroniği ile buluşturan Sanyo Dual kameralarda da Türkiye pazarında lider olmayı hedeflemektedir” Sanyo Türkiye ofisini açtı Sanyo Gulf FZE Türkiye Genel Müdürü Gökhan Hasan Gökmen, Sanyo’nun Türkiye ofisini açmış olmaktan büyük mutluluk duyduklarını kaydederek “2010 yılında Sanyo, Dual kamera pazarında dünyada 3 milyon, Türkiye’de ise 50 bin adet satmayı hedeflemektedir. Dünyada Sanyo Dual kameraları yeni bir ürün kategorisi yaratarak video kamera ve fotoğraf makinesi özelliklerini bir arada tüketicinin beğenisine sunmaktadır. Üç kategoride yani FULLHD, Compact ve su geçirmez ve iki farklı tasarımda üretilen bu ürünler kendi kategorisinde, teknolojik nitelikleri ile de dünyanın en önemli şirketleri arasındadır” dedi.


Sanyo ile kapsama alanımızı genişlettik Mobil iletişim pazarında yeni ve gelişen teknolojileri çok yakından takip ederek, en iyi ürün, en uygun hizmet ve çözüm tekliflerini, müşteri odaklı kanal yönetim modeli ile en hızlı ve etkin biçimde sunma göreviyle hareket eden C5 Electronics Genel Müdürü Süha Çolakoğlu ise şunları söyledi: “C5 Electronics olarak Sanyo dağıtıcılığı ile kapsama alanımızı, dünya ve Türkiye’deki teknolojik gelişmeler ve pazar ihtiyaçları paralelinde genişlettik. Mobil iletişim, tüketici elektroniği ve enerji ürünleri pazarlarında etkili bir oyuncu olarak kendimizi konumlandırdık. Sanyo’nun tüketici elektroniği ve enerji ürünleri ile markaya olan güveni ve talebi artırarak pazarda etkili oyuncu olmasını ve doğru ürünleri, doğru satış kanallarıyla buluşturmayı hedeflemekteyiz.”

YORUMLAR
murat erik 17 NİSAN 2011 / 04:45 0 0
sanyo dijital fotoraf makinası aldım 6 ay sonra bozuldu servise verdim 50 gün sonra yenisi geldi yanlız daha eski modeli geldi S Dkart da yoktu ilgilenirseniz memnun olurum şehitler mah 703 sok no 11 manisa 05327118775 17 04 2011 murat erik
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun