Donanim 20 EKİM 2008 / 12:17

Sanki telefonlu cep kamerası

Samsung M8800 Pixon cep telefonu, kullanıcıya gerçek bir kameranın tüm özelliklerini sunacağı iddiasıyla geliyor.

Samsung M8800 Pixon cep telefonu, kullanıcıya gerçek bir kameranın tüm özelliklerini sunacağı iddiasıyla geliyor.


Tamamen dokunmatik ekrana sahip 8 milyon piksel kameralı cep telefonu Samsung M8800 Pixon, Aralık ayı itibarı ile Tükiye’de de satışa sunulacak. M8800 Pixon 16x sayısal yakınlaştırma, otomatik netleme, yüz tanıma ve coğrafi izleme özelliklernin yanı sıra 8 cm'lik tam dokunmatik ekranı ve fotoğraf görüntülemeyi ve paylaşımını oldukça basitleştirecek olan entegre Fotoğraf Tarayıcısı sayesinde çok amaçlı kullanım kolaylıkları ile birlikte geliyor.


Samsung Telekomünikasyon Bölümü Başkanı Geesung Choi, “Şimdi herkes resimlerini çok daha hızlı ve basit bir şekilde çekebilecek. İlk kez cep telefonunuzun kamerası size gerçek bir kameranın sunduğu görüntü kalitesini sunacak. Kullanım kolaylığının yanı sıra, bu kamera sunduğu üstün görüntü kalitesi ile de öne çıkacak” sözleriyle telefonun kamera özelliklerinin vaad ettiği performansı özetliyor. Dış görünüşü gerçek bir kamerayı andıran Samsung M8800 Pixon, cep telefonu kamerasında gerçek kamera özelikleri arayan kullanıcıları memnun etmeye yönelik tasarlanmış bir model.


www.samsung.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun