Donanim 06 ARALIK 2012 / 12:16

Samsung yeni akıllı fotoğraf makinesini pazara sundu

Samsung WB150F'i pazara sundu

Samsung, yüksek zumlu akıllı fotoğraf makinesi WB150F ile, kullanıcıların fotoğraf çekme, paylaşma ve saklama alışkanlıklarını değiştirmeyi amaçlıyor. Kullanıcılar makineyle çektikleri  görüntüleri sabit diske aktarmak için kablolar ile uğraşmak zorunda kalmayacakları gibi, otomatik yedekleme fonksiyonuyla birlikte, Samsung Cloud Hizmetleri ve Microsoft SkyDrive’da yer alan ücretsiz veri depolama alanlarından faydalanma imkânı sunuyor.

720/30p HD çekim özelliği bulunan cihazla çekilen tüm videolar HD formatta paylaşabiliyor. Motion Photo (Hareketli Fotoğraf) özelliğiyle normal bir fotoğrafta yer alan bir öğeyi canlandırabildiği gibi, karenin içindeki diğer her şeyi durdurabiliyor. WB150F’nin çekim şartlarını belirleyen Akıllı Otomatik 2.0 özelliği ile loş ışıklı partiler de bile verimli çekimler yapılmasına olanak sağlıyor.Cihaz sahip olduğu Wi-Fi özelliği sayesinde en hızlı ve kolay şekilde Facebook, Picasa gibi sosyal paylaşım ağlarına fotoğraf yüklenmesine ve e-posta yoluyla  paylaşabilmesine imkân tanıyor.

Samsung WB150F, 599 lira fiyat etiketiyle kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun