Donanim 24 KASIM 2009 / 09:05

Samsung'un Android telefonu yolda

Samsung Electronics Android işletim sistemi ile çalışan en yeni akıllı telefonu "I5700 Galaxy Spica"yı pazara sunduğunu duyurdu.

Samsung Electronics Android işletim sistemi ile çalışan en yeni akıllı telefonu "I5700 Galaxy Spica"yı pazara sunduğunu duyurdu.


Samsung I5700 Galaxy Spica, 800 MHZ uygulama işlemcisi ile çok hızlı ve güçlü performansı sunarken, Wi-Fi kablosuz ağ bağlantısı ve hızlı 3G bağlantısı ile de her an bağlantıda kalmanızı sağlıyor. Telefonun 32 GB'a kadar yükseltilebilen hafızası sayesinde kullanıcılar ihtiyaçları olan her şeyi ceplerinde taşıyabiliyor. Microsoft ActiveSync desteği ise kullanıcıların telefonları ile bilgisayarlarının sürekli senkronize olmasını mümkün kılıyor.Android işletim sistemi ile çalışan telefonlarda DivX destekleyen ilk telefon olan Samsung I5700 Galaxy Spica, daha üstün ses kalitesi sunan DNSe 2.0 donanımı ve 3.5 mm kulaklık girişi, 3 megapiksel kamerası ile birçok multimedya özelliğini bir arada sunuyor. 13.2 mm inceliğindeki Samsung I5700 Galaxy Spica ince ve kompakt tasarımı ile de öne çıkıyor. Ayrıca, uzun ömürlü pili (1500mAH) kullanıcılarının tüm uygulamaları ve multimedya içeriklerini keyifle kullanmalarına olanak veriyor. Samsung I5700 Galaxy Spica Aralık ayından itibaren Türkiye'de de satışa sunulacak.

 www.samsung.com.tr

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun