Donanim 12 AĞUSTOS 2010 / 14:03

Samsung'un 4G telefonu Ağustos'ta piyasadaki yerini alıyor

Samsung Epic yeni nesil 4G iletişime uygun olacak, özellikleriyle şaşırtacak.

Samsung Epic yeni nesil 4G iletişime uygun olacak, özellikleriyle şaşırtacak.


Mobil telefon pazarında kendine hatırı sayılır bir yer edinen Samsung, yeni nesil telefonlarda da aynı başarıyı yakalamayı hedefliyor. Öyle ki, yeni 4G uyumlu akıllı telefonu 249 dolara satmayı planlıyor.

Samsung'un Android tabanlı akıllı telefonu Epic 4G uyumunun yanında, 4 inç Süper Amoled ekranı, tamamen ekranın arkasından kayarak gelen Q klavyesiyle karşımıza çıkacak.

Android 2.1 kullanılan cihaz, daha önce açıklandığı ileride Froyo'ya geçecek. Ayrıca yazılım tarafında bir başka gelişme de dokunmatik ekranda doğrudan istenilen metinler yazılabilecek. Klavyeyi açmak istemeyenler için iyi bir alternatif olabilir.

5 MP kamerasıyla HD video kaydı yapabilen Epic için ön siparişler 13 Ağustos'ta çevrimiçi olarak ABD'de başlıyor. 249 dolardan satılacak akıllı telefon için Sprint'le de 2 yıllık kontrat yapmak gerekecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun