Donanim 18 MART 2010 / 14:03

Samsung S5620 Monte Türkiye'de

Dokunmatik ekran, sosyal ağ uygulamaları ve tasarımı ile dikkat çeken Samsung S5620 Monte şimdi Türkiye'de...

Dokunmatik ekran, sosyal ağ uygulamaları ve tasarımı ile dikkat çeken Samsung S5620 Monte şimdi Türkiye'de...


"Seni Sen Yapan Her Şey" sloganıyla piyasaya sunulan Samsung S5620 Monte, teknik özelliklerinin yanı sıra, sunduğu sosyal ağ uygulama seçenekleri ve dikkat çekici tasarımıyla, yeni nesil telefonların sahip olması gereken bütün özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Samsung S5620 Monte 16:9 panaromik 3 inç WQVGA LCD ekranının yanı sıra; Gülücük Yakala!, panaromik çekim, yüz tanıma gibi özellikleri olan 3.2 mega piksellik kameraya sahip.

Her an ulaşılabilir bir yaşam

Samsung S5620 Monte'de, nerede olduğunuzu kesin olarak bilmeniz ve dostlarınızı gerektiğinde bulunduğunuz yerden haberdar edebilmeniz için Google Latitude' un desteklediği GPS bulunuyor.Kullanıcılarına herhangi bir yerde ve zamanda kablosuz ağ bağlantısı ve anında Google Maps, Facebook, Twitter, anında e-posta ve outlook e-posta hesaplarına erişim imkânı sunması Samsung S5620 Monte'nin öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Kullanıcılar, 3G destekli Samsung S5620 Monte'nin Exchange ActiveSync ve Google Sync özelliği sayesinde hem sosyal ağ takvimlerini hem de outlook takvimlerini güncelleyerek tüm uygulamaları tek bir yerden kontrol edebiliyorlar.

Müzik arama hizmeti; Müziği Bul!

Samsung S5620 Monte ayrıca, müzik arama hizmeti Müziği Bul! ile geliyor. Bu uygulamayla kullanıcılar en çok sevdikleri grupları tanımlayabiliyor anında telefonlarına müzik indirebiliyor, multimedia özelliğini kullanarak da diledikleri zaman bunları dinleyebiliyorlar. Kolaylık sağlayan özellikleri arasında Smart Unlock (Akıllı Kilit Açma) ve tek parmakla zoom yapabilme olanakları sayılabilir.

Türkiye'de Mart sonunda; gri-turuncu, gri-siyah ve beyaz renk seçenekleriyle satışa sunulacak olan S5620 Monte'nin tavsiye edilen satış fiyatı ise 549 TL olacak.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun