Donanim 10 MAYIS 2010 / 14:18

Samsung'la "akıllı yaşam" Haziran'da Türkiye'de

Samsung i9000 Galaxy S, akıllı telefon piyasasını karıştırmaya geliyor.

Samsung i9000 Galaxy S, akıllı telefon piyasasını karıştırmaya geliyor.


Akıllı telefon piyasasında kendine yer arayan Samsung Electronics, Samsung i9000 Galaxy S'i haziran ayından itibaren Türkiye'de satışa sunacağını açıkladı.

Android işletim sistemi ile çalışan Samsung i9000 Galaxy S, 4 inçlik Super AMOLED ekranı ve 1 GHz'lik işlemcisi sayesinde HD kalitede video kullanımı, arttırılmış gerçeklik teknolojisi ve geliştirilmiş lokasyon bazlı servis imkânı sağlıyor. Mobil Dijital Doğal Görüntü Cihazı, fotoğraf, video ve e-kitap uygulamaları için daha keskin ve pürüzsüz bir görüntü sağlamanın yanı sıra, HD videoları kaydetme, düzenleme ve oynatma, internet yüklemeleri ve e-kitapları okuma için ortam yaratıyor. Social Hub fonksiyonu ise kullanıcıların her yerde e-posta erişimi ve sosyal ağa ulaşım fırsatı veriyor.

Samsung i9000 Galaxy S'in öne çıkan diğer özellikleri arasında hareket halindeyken ekrana hızlı ve kolay veri girebilmeye yarayan Swype, Microsoft Office 2007 belgelerini düzenleme ve kaydetme, kullanıcıların akıllarına gelenleri saklama ve hangi formatta kullanacaklarına daha sonra karar vermelerine olanak tanıyan Yaz ve Git fonksiyonları yer alıyor.

Samsung Electronics Mobil İletişimden Sorumlu, Yetkili Başkan JK Shin, Android işletim sistemli Galaxy S'in akıllı telefonlar dünyasında yeni bir standart belirleyeceğini vurguladı. Shin, piyasaya sunulan yeni telefonla ilgili olarak; "Samsung i9000 Galaxy S; güçlü bağlantı özellikleriyle kullanıcıların hem kişisel, hem de profesyonel hayatlarına uyum sağlayan, akıllı bir mobil deneyim sunan kusursuz bir telefon" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun