Donanim 10 OCAK 2013 / 16:15

Samsung "Kavisli" OLED TV’sini tanıttı

Samsung "Kavisli" OLED TV’sini tanıttı

Samsung, kavisli yapısıyla içeriğe çok daha fazla derinlik kazandıran "Kavisli OLED TV'sini" kullanıcıların beğenisine sundu. Şirketi kavisli OLED TV'nin yanı sıra 2012 modeli Smart TV'lerinin, 2013 Smart TV'lerine  dönüştürülmesine olanak sağlayan Gelişim Kiti’ni de görücüye çıkardı. Kavisli ekran sayesinde kullanıcı ile televizyon arasındaki mesafe hemen her açıdan aynı kaldığı için her türlü görsel içerik, insan gözü için de konforlu bir deneyime dönüşüyor. Geleneksel düz ekranlarda (Flat Panel TV) mümkün olmayan sarmal panorama etkisi sayesinde tüketiciler, Kavisli OLED TV'nin keyfini azami ölçüde yaşama fırsatı elde ediyor. Kullanıcılar, geniş arazi görüntüleri ve doğa manzaraları gibi büyüleyici görüntüleri izlerken, bu görüntüler tarafından sarmalanmış gibi hissedecekler.

Samsung Electronics'in Görsel Ekran Birimi'nin Başkan Yardımcısı HS Kim konuyu şöyle değerlendirdi;
"Samsung, tüketicilerin beklentilerinin ve hatta hayallerinin ötesinde yenilikçi televizyon çözümleri geliştirmeye kendisini adamış bir şirket. Dünyanın İlk Kavisli OLED TV'sinin de ötesine geçerek, kullanıcıların hayatlarını iyileştiren yeni televizyon teknolojilerini düzenli olarak pazara sunmayı ve Samsung'un televizyon alanında yenilikçi adımlar atma geleneğini sürdüreceğiz"Smart TV Gelişim Kiti’yle akıllı televizyonunuzu 2013'e güncelleyin

Gelişim Kiti (Evolution Kit), Samsung'un 2012 modeli Smart TV'lerinin yeni Samsung 2013 Smart TV'lerine dönüştürülmesine olanak sağlıyor. Müşterilerin 2013 Smart TV'lerinin sunduğu özelliklere kavuşmak için Gelişim Kiti'ni, Smart TV cihazının arkasına yerleştirmeleri yeterli olacak.

Kullanıcılar Gelişim Kiti sayesinde CPU, bellek ve GPU gibi donanım iyileştirmelerinin en yeni Smart TV'lerin düzeyine yükseltebiliyor ve daha yüksek İnternet hızına ve TV izlerken çeşitli uygulamalar kullanma olanağı sağlayan çok görevlilik özelliğine kavuşmuş olacak. Ayrıca Gelişim Kiti ile Samsung'un sesle kontrol ve hareketle kontrol gibi “Akıllı Etkileşim” özellikleri de iyileştirilirken 2012 Smart Hub yazılımı da 2013 sürümüne dönüşecek.

Samsung Electronics Monitör Satış ve Pazarlama Ekibi idari başkan yardımcısı Sunny Lee konuyla ilgili şöyle konuştu;
"Gerçek Smart TV'yi tamamlayan Gelişim Kiti (Evolution Kit) hızla değişen teknoloji trendlerine uyum sağlayan yenilikçi konsepti ile Smart TV'lerde yeni bir çağ açıyor. Samsung Gelişim Kiti (Evolution Kit) ile müşteriler, her yıl yeni bir cihaz satın almak zorunda kalmadan en yeni özelliklerden ve hizmetlerden yararlanabilecekler. Samsung Smart TV kullanıcıları Gelişim Kiti (Evolution Kit) sayesinde zamanı aşan Sonsuz TV'ye kavuşuyor"
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun