Donanim 09 TEMMUZ 2012 / 12:10

Samsung kablosuz müzik istasyonu Türkiye'ye geliyor

Samsung kablosuz müzik istasyonu Türkiye'ye geliyor

Güney Kore şirketinin yeni ürünü kablosuz müzik istasyonu DA-E750 Ağustos ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak.Yarı iletken, telekomünikasyon, dijital medya ve dijital yakınsama teknolojileri alanında faaliyet gösteren Samsung Electronics, yeni kablosuz müzik istasyonunu Türkiye’ye getiriyor.

Samsung’tan verilen bilgiye göre, Samsung DA-E750 çift istasyon yapısıyla, Galaxy S akıllı cihazlar , iPod, iPhone ve iPad’ler dahil olmak üzere Apple iOS ürünleri tarafından desteklenen sektörün ilk cihazı olma özelliğini de taşıyor.

Melez vakumlu tüp amplifikatör teknoljisine sahip olan Samsung’un müzik istasyonu, daha net bir dinleme deneyimi vadediyor.

2.1 kanal hoparlör özelliği sunan Audio Dock aynı zamanda 100 watt değerinde ses yayabilme kapasitesine sahip ve analog giriş ve USB port desteğiyle, müzik çalarınızdan ya da harici sabit diskinizden doğrudan müzik aktarmanıza yarıyor.

Müzik istasyonu, MP3, WMA formatlarını destekliyor. DA-E750 AllShare özelliği ile ses dosyalarını kablosuz da çalabiliyor. Bu özellik, Samsung Galaxy ve Airlay Apple cihazları için kullanışlı olmanın yanı sıra, cihazın Bluetooth özelliği de üst düzeyde esneklik ve uyum sağlıyor.

Ürünle ilgili fiyat bilgisi henüz bulunmuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun