Donanim 12 NİSAN 2012 / 14:32

Samsung dünyadaki 3. konsept mağazasını İstanbul’da açtı

Samsung Electronics Buyaka Alışveriş Merkezi’nde Türkiye'deki ilk, dünyadaki 3. konsept mağazasını açtı. Samsung’un Buyaka’da hizmete giren konsept mağazası, 367 metrekare büyüklüğüyle Samsung mağazaları içinde en büyük olma özelliğini taşıyor.

Samsung’un dünyada Londra ve Dubai’den sonra ilk kez Buyaka Alışveriş Merkezi’nde hizmete giren mağazası, deneyim odaklı konsept mağaza olma iddiasıyla en yeni ürün alternatiflerini sunuyor. 'Akıllı Etkileşim', 'Akıllı İçerik' ve 'Akıllı Evrim' özellikleriyle öne çıkan en yeni Samsung akıllı TV’ler, farklı bir dinleme deneyimi sunan Samsung ses üniteleri, Wi-Fi ile internete bağlanabilen akıllı kameralar, ince dizüstü bilgisayarlar, enerji tasarruflu elektrikli ev aletleri Samsung’un Buyaka konsept mağazasında sergileniyor.

Evin tüm ihtiyaçları tek mağazadan karşılanacak

Açılış töreninde bir konuşma yapan Samsung Electronics Türkiye Başkanı SungYong Hong, Buyaka Alışveriş Merkezi’nde açılan konsept mağazanın bir evin tüm elektronik ihtiyaçlarının tek bir noktadan teminini mümkün kıldığını belirtti. Hong, mağazanın OneDesign duvarı, Smart Home ve Smart Office alanlarıyla ziyaretçilerine gezerken keyif alacakları ayrıcalıklı bir showroom sunacağını belirtti.

Hong, “En teknolojik ve en deneyim odaklı mağaza olma iddiasıyla yola çıkan Samsung Buyaka mağazasında tüketiciler, ürünleri deneyimleyerek rahatlıkla tanıma şansı elde edecekler” dedi.

Buyaka Alışveriş Merkezi, 42 bin metrekare ticari alan içinde 140 mağaza ve 1.200 araç kapasitesine sahip. Samsung'un Buyaka konsept mağazasında açılışa özel kampanyaların yapılacağı da paylaşılan bilgiler arasında.