Donanim 05 MAYIS 2010 / 10:25

Samsung Diva Harvey Nichols'ta

Çarpıcı tasarımı ile dikkat çeken cep telefonları bir ay boyunca Harvey Nichols İstanbul'da.

Çarpıcı tasarımı ile dikkat çeken cep telefonları bir ay boyunca Harvey Nichols İstanbul'da.


Samsung Diva 2010 koleksiyonunun ilk iki modeli Diva ve Diva Folder, Harvey Nichols işbirliğinde düzenlenen kokteylde tanıtılacak. Moda ve trendlerle ilgilenen kadınlar için tasarlanan telefonlar, cemiyet hayatının ünlü isimlerinin beğenisine sunulacak.

Diva Koleksiyonu telefonlar özellikle bayan kullanıcılara hitap ediyor ve bayanlara yönelik özellikleriyle öne çıkıyor. Bu özellikler arasında "Lomo Efekti" ve çekilen portre fotoğrafların kusursuz görünmesi için son rötuş özelliği taşıyan "Güzellik Efekti" de bulunuyor. Diva Koleksiyonu ayrıca cep telefonuna feminen bir çekicilik kazandırmak için özel olarak tasarlanmış yazı tiplerinin yanı sıra, "Dilek Listesi", "Etiket Modu" gibi kadınlara kolaylık sağlayan özellikler ve özel güvenlik fonksiyonlarını da içeriyor.

Diva Koleksiyonu ürünler Mayıs ayı sonuna kadar sadece Harvey Nichols İstanbul'da satışa sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun