Donanim 15 ARALIK 2009 / 11:52

Samsung'dan iki yeni telefon: S5510 & S5503

Samsung 3G özellikli telefon portföyüne iki yeni cep telefonu ekledi.

Samsung 3G özellikli telefon portföyüne iki yeni cep telefonu ekledi.


ince hatları ve pürüzsüz dokusu sayesinde kullanıcısına büyük keyif verirken, kapağın ön yüzünü parlak rengiyle aydınlatan gizli PMOLED ekran da tasarımını benzersiz kılıyor. Gelen aramaları, cevapsız çağrıları, gelen mesaj sayısı ve saat gibi bilgileri gösteren bu ekranla S5510, kullanıcılara keyifli 3G deneyimi yaşatıyor.

Samsung S5510 ile Samsung Communities sayesinde Facebook, Flickr MySpace, Picasa, Friensdster gibi sitelere kolayca dilediğiniz içeriği yükleyebilirsiniz. Sevdiğiniz şarkıları dinleyebileceğiniz DNSe donanımlı müzik çalara ve eğlenceli anları yakalayabileceğiniz 3.2 megapiksel kameraya sahip olan Samsung S5510'un satış fiyatı 419 TL.

Samsung S5503'te ise her detay mobil deneyimi daha konforlu kılmak için düşünülmüş. Örneğin, kameraya hızlı ve anında erişim için telefonun yan yüzünde yer alan tuş sayesinde karşınıza fotoğraflamak istediğiniz bir görüntü çıktığında zaman kaybetmiyorsunuz. Samsung S5503'ün 3.2 Megapiksel kamerası ile her zaman, her yerde yüksek kalitede fotoğraflar çekmek mümkün. Samsung S5503 fotoğraflık anları yakalamada yalnızca hızlı olmakla kalmıyor, aynı zamanda fotoğrafı, çekilen kişi güldüğü anda çeken "Gülücük Yakala" fonksiyonu gibi gelişmiş fonksiyonları ile de fotoğraf çekimini kusursuz kılıyor.

Samsung S5503 birçok farklı formatta müzik dosyasını çalabilmenize olanak tanırken, DNSe ile bu ufacık müzik çalardan çok yüksek kalitede ses alınmasını sağlıyor. Arşivinizdeki şarkıların dışında bir müzik dinlemek istediğinizde ise S5503'ün RDS'li FM Radyosu sayesinde favori radyo istasyonunuzu dinleyebilirsiniz. Ayrıca Samsung S5503 ile sevdiğiniz bir şarkının ismini veya sanatçısını anımsamadığınızda tek yapmanız gereken şarkının birkaç saniyesini telefonunuza kaydetmek ve tanımlanması için sunucuya göndermek. "Müziği Bul" servisi sayesinde hem şarkının ve sanatçının adını öğrenebilir hem de isterseniz şarkıyı satın alarak telefonunuza yükleyebilirsiniz. Siyah-Gri ve Siyah-Kırmızı renk seçenekleri bulunan Samsung S5503'ün satış fiyatı 399 TL.