Donanim 18 EYLÜL 2008 / 06:48

Samsung'dan 7 serisi ile televizyona yeni bir bakış

Bugünün dünyasında televizyonların sadece belirli yayınların izlendiği sıradan bir cihaz olmadığı düşüncesinden hareketle ortaya çıkan yeni Samsung 7 Serisi, Full HD LCD’lere yeni bir heyecan katıyor.

Bugünün dünyasında televizyonların sadece belirli yayınların izlendiği sıradan bir cihaz olmadığı düşüncesinden hareketle ortaya çıkan yeni Samsung 7 Serisi, Full HD LCD’lere yeni bir heyecan katıyor.


7 serisi, özel kristal tasarımıyla göz doldururken sunduğu medya çözümleriyle de ev eğlencesine yepyeni bir boyutgetiriyor. Teknoloji meraklıları için geliştirilen çok çeşitli, kendilerinin yaratabilecekleri veya indirebilecekleri multimedya içerikleri ile 7 Serisi, yeniliklerle donatılmış bir televizyon. Oyun, spor, sanat, yemek gibi eğlenceli içerikleri barındıran 7 Serisi’ne ilgi alanına göre başka içerikler de yüklenebiliyor. Ayrıca subwoofer ve altta yer alan hoparlör sistemi ile oyun ve sinema severlere daha geniş frekansta ses sağlıyor. Serinin spor modu da amacına uygun olarak tasarlanmış; tek bir tuşla görüntü ve ses, izleyicide sahada izliyormuş hissi uyandırıyor. 1920x1080 piksellik çözünürlükle, kusursuz görüntü sunan serinin tüm modelleri en yüksek HDTV özelliğine sahip. Sahip olduğu Wiselink Pro özelliği ile de kullanıcıların hızlı USB 2.0 bağlantısı sayesinde, multimedya içeriklerini izlemesine ve DLNA teknolojisi ile eldeki kablosuz ve kablolu cihazlarla, uyumlu bütün AV, cep telefonu, bilgisayar ve yazıcı gibi teknolojik araçlarla içerik paylaşımına olanak tanıyor. 7 serisi LCD ailesindeki 40, 46 ve 52 inç modellerde yer alan Ultra Clear Panel, en aydınlık ortamlarda bile parlaklık ve yansımayı azaltmaya yarıyor. Seri aynı zamanda Samsung’un Wide Color Enhancer 2 teknolojisi ile kırmızı, mavi ve yeşili yeniden işleyerek, daha doğal ve canlı renkler elde ediyor. Serinin en iddialı olduğu özelliği ise kolay kullanımı. 7 Serisi, flash belleği içine yüklenmiş içerikler arasında hızlı geçiş yapılmasını sağlayan yeni kullanıcı arayüzü ve Samsung’un Akıllı İçerik Yönetimi yüklenmiş olarak çıkıyor kullanıcının karşısına.


www.samsung.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun